Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" przeszła metamorfozę. Pozbyła się tlenionego blondu i zdjęła doczepy. Nowa fryzura odjęła jej lat

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" po raz kolejny zaskoczyła fanów swoją metamorfozą. Tym razem dodała zdjęcie, na którym pochwaliła się nową fryzurą.

Agnieszka Kotońska to jedna z największych gwiazd programu "Gogglebox". Widzowie uwielbiają ją za pozytywne nastawienie do świata, a ona chętnie dzieli się z nimi w mediach społecznościowych swoim życiem prywatnym. Od kilku miesięcy jesteśmy świadkami jej metamorfozy - kobieta znacznie schudła i rezygnuje z krzykliwego wizerunku na rzecz bardziej naturalnego wyglądu.

Agnieszka Kotońska w nowej fryzurze

Niedawno Agnieszka dodała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała nową fryzurę. Do tej pory jej znakiem charakterystycznym była burza jasnych, przedłużonych włosów. Teraz jednak zdecydowała się zobaczyć, jak wyglądałaby w ciemnym kolorze oraz bez doczepów, których jest fanką.

A może krótkie bez doczepianych włosów. Czy taka wersja Agnieszki Wam się podoba? Co Wy na to? Takiego zdjęcia jeszcze u mnie nie było - zwróciła się do fanów.
 

W komentarzach posypały się miłe słowa i komplementy pod jej adresem. Zdaniem internautów wygląda świetnie w takim wydaniu, a co więcej - nowa fryzura odejmuje jej lat.

Wow. Wygląda pani 10 lat mniej.
Cudownie, dużo lepiej niż w blondzie. 
Pani Agnieszko, bardzo ładnie w tych włoskach Pani wygląda. I długość, i kolor super - zachwalają.

Okazuje się jednak, że nie jest to zmiana na stałe. Agnieszka Kotońska bierze udział w projekcie, w którym może zobaczyć, jak wyglądałaby w innej fryzurze. Naszym zdaniem jednak powinna pomyśleć o nowym wizerunku, gdyż w takim wydaniu wygląda bardzo korzystnie. Zgadzacie się z nami?

Te gwiazdy również noszą doczepy:

Zobacz wideo

AW