Ilona Wrońska unika dodawania zdjęć z dziećmi, ale teraz zrobiła wyjątek. Jej nastoletnia córka odziedziczyła urodę po mamie

Ilona Wrońska, choć chętnie dodaje w mediach społecznościowych zdjęcia ze swoim partnerem, Leszkiem Lichotą, to stara się unikać pokazywania ich dzieci. Teraz jednak zrobiła wyjątek, a na jej profilu pojawiło się ujęcie z córką.

Ilona Wrońska zdobyła popularność dzięki roli Kingi w serialu "Na Wspólnej". Na planie poznała też swojego partnera, Leszka Lichotę. Choć są razem 14 lat i mają dwoje dzieci, to nie zamierzają się pobierać. Uważają, że papier nie jest im do niczego potrzebny. Mają też podobne podejście do życia - zdecydowali, że ich córka i syn będą uczyć się w domu, i jeśli tylko mogą, ruszają w długie podróże.

Ilona Wrońska z córką

Jak już wspomnieliśmy, aktorzy mają dwoje dzieci. Ich córka Natasza skończyła 13 lat, a syn Kajetan - 9 lat. Aktualnie przebywają oni w Australii. Aktorka nie może uwierzyć, że jej starsze dziecko jest już takie duże. Na Instagramie dodała zdjęcie z 13-latką i napisała rozczulona:

Moja malutka #nataszka #corcia #mylove #kocham #kochammojacorke #13lat #australia #podroznicy #brisbane #sea.

Od razu w oczy rzuca się podobieństwo nastolatki do mamy. Internauci uznali, że "wzięła z rodziców to, co najlepsze". Oprócz tego zostawili wiele miłych słów:

Jak siostry! Cudne jesteście.
Widać, że macie dobre relacje.
Córka piękna i bardzo podobna do pani - piszą.

Myślicie, że Natasza ma szanse zrobić karierę w show-biznesie?

Wiele gwiazd dba o to, żeby nie pokazywać w mediach społecznościowych twarzy dzieci. Ostatnio Julia Wieniawa zaliczyła wpadkę i nagrała córkę Weroniki Rosati. Teraz tłumaczą:

Zobacz wideo

AW

Więcej o: