Iwona Węgrowska pochwaliła się nową sylwetką w bikini. Jej figura już robi wrażenie, a to jeszcze nie koniec

Iwona Węgrowska jakiś czas temu przeszła na dietę. Efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych, a internauci gratulują jej determinacji i wytrwałości.

Iwona Węgrowska to kolejna gwiazda, która w ostatnim czasie postanowiła przejść metamorfozę. Niedawno Katarzyna Skrzyneckazrzuciła ponad 10 kg, a teraz kolejna celebrytka pochwaliła się swoją nową figurą.

Iwona Węgrowska schudła

Na profilach w mediach społecznościowych Węgrowskiej pojawiło się jej zdjęcie w bikini. Jak poinformowała, zrzuciła już ok. 4,5 kg, ale chce jeszcze schudnąć 5, by uzyskać swoją wymarzoną wagę.

Jeszcze zostało mi 5 kg, żeby ważyć 50. Walczę dalej - napisała.
 

Jaki jest jej sposób na zrzucenie wagi? Przede wszystkim może liczyć na wsparcie partnera, który ją motywuje i dba o jej formę. Wprowadziła także zmiany w swojej diecie i zaczęła zdrowiej się odżywiać. Jej przykładowy obiad to np. pomidory, ugotowane na twardo jajka oraz szpinak. Sama przyznaje, że "z tą dietą można zwariować", jednak się nie poddaje - chociaż przyznała, że teraz jej waga się zatrzymała. Oprócz tego często ćwiczy na siłowni. Internauci tak komentują jej metamorfozę:

Super, brawo za wytrwałość.
Świetnie, pani Iwonko.
Wow - piszą.

Iwona Węgrowska jest już mamą córki Liliany, jednak nie chciałaby, żeby była ona jedynaczką. Zdecyduje się na drugie dziecko?

Zobacz wideo

Jednak niektórzy dopytują się, dlaczego zdecydowała się na odchudzenie, gdyż zdaniem niektórych wyglądała bardzo dobrze i nie potrzebowała tego. Odpisała, że "ciężko się już czuła" i nie żałuje, że się zdecydowała na zmianę. Już widzi korzyści:

Dobrze zrobiłam, bo teraz jest dużo lepiej. Nie było źle, ale teraz mam energię i pozytywne myślenie - wyznała.

Jak zdradziła, jej celem jest pozbycie się kolejnych kilogramów do końca września. Trzymamy mocno kciuki!

AW

Więcej o: