Irek z "19+" od lat nosił zarost, a teraz zgolił brodę. Wygląda zupełnie inaczej. Fani nie są zachwyceni. "Czemu kazali cię tak skrzywdzić?!"

Beniamin Andrzejewski, znany z roli Irka w serialu "19+" i z udziału w 3. edycji programu "Agent-Gwiazdy", przeszedł metamorfozę. Pozbył się zarostu, który nosił od dłuższego czasu.

Beniamin Andrzejewski od kilku dni znajduje się na planie nowego sezonu serialu "19+", gdzie ponownie wciela się w postać Irka. Na potrzeby roli przeszedł sporą metamorfozę. Efektami pochwalił się na Instagramie, a internauci uważają, że wygląda... dziwnie.

"19+". Beniamin Andrzejewski przeszedł metamorfozę

Na jego profilu pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z dwoma kolegami. Jednak uwagę fanów zwraca jego nowy wygląd. W komentarzach nie ukrywają, co sądzą o jego nowym wizerunku. Niestety, nie przypadł on za bardzo do gustu.

Ooo, a gdzie się podział zarost? Prawie cię nie poznałam.
Dziwnie tak bez brody. Nie pomyślałabym, że kiedyś to zobaczę!
Bez brody jakieś 15 lat starszy. Czemu kazali Cię tak skrzywdzić?! - piszą.
 

Wiele wskazuje też na to, że samemu Beniaminowi nie za bardzo podoba się to, jak teraz wygląda. Na InstaStories dodał stare zdjęcie oraz w dosadny sposób poinformował obserwatorów, że wróci do zarostu.

K**a zapuszczam - nie ukrywa emocji.

Beniamin AndrzejewskiBeniamin Andrzejewski Instagram.com/ beniamin.andrzejewski

A Wy co uważacie o jego nowym wyglądzie? W jakiej wersji go wolicie?

Rupiński, Heretyk, Sowa - oceniamy ich stylówki [Trend Challenge odc. 4]:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.