Lenka Kliment pokazała swoje zdjęcia sprzed 10 lat. Opowiedziała też historię miłości z Jankiem: Czekał na mnie z białą różą na dworcu

Lenka Kliment niedawno obchodziła ważną rocznicę. Z tej okazji dodała na Instagramie wzruszający wpis oraz pokazała stare zdjęcia.

Sierpień to ważny miesiąc dla Lenki Kliment. 10 lat temu po raz pierwszy przyjechała z Czech do Polski. Zrobiła to, by być z Janem Klimentem. Jednak jak przyznała, wtedy jeszcze nie wiedziała, że zostanie on jej mężem i okaże się miłością życia.

Lenka Kliment na starych zdjęciach

Gdy Lenka zdecydowała się na pierwszą podróż do Polski, miała 20 lat. Przyjechała do naszego kraju, by odwiedzić o 15 lat starszego tancerza. W poście wspomina, że ostatnie 10 lat wiele wniosło do jej życia:

Równo 10 lat temu przyjechałam za - wtedy jeszcze nie wiedziałam, że tak będzie - miłością mojego życia pierwszy raz DO POLSKI. Już tyle lat, tyle czasu minęło. Tyle przeżyliśmy, tyle poznałam cudownych i tych mniej cudownych ludzi, którzy zawsze czegoś mnie nauczyli, poznałam nowy, wtedy dla mnie zupełnie obcy język, inną kulturę. Wtedy jako 20-latka pojechałam do o 15 lat starszego (wtedy byłego trenera tańca) do innego kraju, gdzie kompletnie nic i nikogo nie znałam - wyznała.

Dodała, że dziś już czuje się w Polsce jak w domu. Pokochała nasz kraj, a dzięki programowi "Taniec z Gwiazdami" jej życie potoczyło się wyjątkowo. Jest szczęśliwa także dlatego, że jej związek z Jankiem okazał się bardzo trwały i niezwykle szczęśliwy.

Nasz związek jest coraz silniejszy, codziennie siebie lepiej poznajemy, uczymy się jedno od drugiego, kochamy się, a dziś wspominamy razem ten dzień, kiedy czekał na mnie z białą różą na Dworcu Centralnym, a ja przyjechałam z torbą na 3 dni i zostałam już 10lat! - dodała.

Internauci są poruszeni jej wyznaniem. Pod zdjęciem zostawili wiele miłych słów.

Jesteście przecudowni, cieszę się z faktu, że Wasza miłość jest prawdziwa.
Piękna historia i cudowna wasza miłość. 
Jesteście tacy autentyczni, pozytywni, zawsze uśmiechnięci i potraficie zarażać tą radością wszystkich ludzi wkoło! Życzę Wam dużo szczęścia! - piszą.

Teraz Janka i Lenkę będziemy mogli po raz kolejny oglądać w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Tancerz będzie partnerem Moniki Miller, a jego żona znalazła się w parze z Rafałem Szatanem.

Jan Kliment podarował żonie wyjątkowy prezent z okazji trzeciej rocznicy ślubu:

Zobacz wideo

AW

Więcej o:
Komentarze (9)
Lenka Kliment pokazała swoje zdjęcia sprzed 10 lat. Opowiedziała też swoją historię miłości z Jankiem
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 13 razy 11

  Ona jest prześliczna

 • Gość: Ja

  Oceniono 3 razy 3

  Pieknieja z wiekiem. Mam nadzieje, ze zostanie soba, i ona, i on.

 • Gość: ghu

  Oceniono 7 razy 3

  Pamiętam jak ten koczkodan Katarzyna Grochola się zachowywala w stosunku do Janka i go uowdziła. Lence było przykro i oni się rozstali na jakiś czas. Co za głupie babsko z tej Grocholi

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Jesteście piękni i szczęśliwi i tacy pozostańcie i niech Bóg ma Was w swojej opiece. A do tego życzę Wam w każdym kątku po dzieciątku.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Już mi zepsuła humor tą figurą😉.Wszystkiego dobrego.

 • Gość: mk

  Oceniono 2 razy 0

  lenka ma wspaniałą rodzinę i jest wspaniałą dziewczyną oby polska nigdy jej nie zawiodła

 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy -4

  NOCHAL

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX