Mateusz Damięcki pokazał, jak jego ciało zmieniło się w ciągu dwóch tygodni. Spora różnica? To mało powiedziane. "Teraz mam bojler"

Mateusz Damięcki pochwalił się na Instagramie zdjęciami, które dzieli tylko dwa tygodnie różnicy. Aktor zrobił sobie przerwę od ćwiczeń oraz ścisłej diety i musimy przyznać, że jego sylwetka nieco nas zaskoczyła.

Mateusz Damięcki już od kilku miesięcy dzieli się ze swoimi obserwatorami zdjęciami, które nawiązują do jego najnowszej produkcji. Aktor w filmie "Furioza" zagra Goldena, który obraca się w gangsterskim środowisku pseudokibiców. Damięcki całkowicie zmienił swój wizerunek dla tej roli. Ogolił się na łyso, zaczął regularnie chodzić na siłownię, a na jego ciele pojawiło się mnóstwo namalowanych tatuaży. Mogłoby się wydawać, że zechce z postaci Goldena zostawić przynajmniej wyrzeźbione ciało, jednak wystarczyła chwila przerwy od diety i treningów, aby nieco zaniedbać formę.

Mateusz Damięcki przytył

Aktor dodał na Instagrama porównanie dwóch zdjęć. Okazało się, że dzieli je tylko dwa tygodnie różnicy. Damięcki szczerze przyznał, że ostatnio nie do końca dbał o swoją dietę.

Tak, potrafię przyznać się do błędu, do słabości. Odrobinę motywacji od Goldena dla Damięckiego i wszystkich innych, którzy jej potrzebują! Szanowny trenerze Mateuszu Twarowski, przepraszam za wczorajszą gofrową niesubordynację. Od dziś (nie od jutra!) ślubuję wstrzemięźliwość węglowodanową, sprawdźcie mnie! Jestem gotowy na 30-dniowy challange, za miesiąc kończymy film "Furioza", wypadałoby żebym się zmontował.

Niektórych fanów zaniepokoiła ta nagła zmiana w bardzo krótkim czasie. Inny dopytywali, jak osiągnąć sylwetkę postaci Goldena.

Jaka jest różnica między tymi zdjęciami i czy stosowna była dieta low carb?
Problem polega na tym, że zdjęcie po prawej jest sprzed dwóch tygodni, a po lewej z wczoraj. Także mogę powiedzieć, że wręcz przeciwnie, a ostatnio stosowałem dietę max carb! Ale od dzisiaj wracam do formy, wczoraj zjadłem ostatniego gofra w tym sezonie - odpowiedział Damięcki.
Kaloryfer juz był... Trzymam kciuki!
Teraz bojler - skomentował żartobliwie aktor.
 

Mateusz Damięcki do nowej roli przeszedł ogromną metamorfozę. Te celebrytki również zmieniły się nie do poznania:

Zobacz wideo

A Wy, w której wersji bardziej wolicie Damięckiego?

KB