Znamy prowadzącego "Czar par". Internauci chwalą ten wybór: I już wiem, że będę oglądać ten program

Program "Czar par" już jesienią zostanie wyemitowany na antenie TVP2. Długo zastanawiano się, kto go poprowadzi. Teraz już wiadomo! Okazuje się, że gospodarzem show został Maciej Kurzajewski.

Po 23 latach na antenę powraca kultowy program "Czar par". Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl już jesienią zostanie wyemitowany pierwszy odcinek, a widzowie w sumie zobaczą ich dwanaście. Jak się dowiedzieliśmy, castingi na prowadzącego już się zakończyły. Produkcja zdecydowała, że show poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Wybraliśmy najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona!

Zobacz wideo

"Czar par". Maciej Kurzajewski poprowadzi program

Informacja pojawiła się Facebooku "Bądźmy Razem TVP", a pod postem pojawiło się wiele miłych komentarzy, w których widzowie chwalą ten wybór.

I już wiem, że będę oglądać ten program.
Świetny prowadzący.
Bardzo lubię pana Macieja! - piszą.

Maciej Kurzajewski bez wątpienia idealnie sprawdzi się w nowej roli. Na swoim koncie ma już spore doświadczenie. W latach 2007- 2008 współprowadził show "Gwiazdy tańczą na lodzie", a od 13 marca 2009 do 25 listopada 2012 był gospodarzem formatu "Kocham cię, Polsko!". 

"Czar par" - na czym polega?

"Czar par" był emitowany na antenie TVP1 w latach 1993-1996. W każdej z trzech edycji rywalizowało ze sobą 50 par. Wtedy prowadzącymi byli Krzysztof Ibisz i Hanna Dunowska, która niestety zmarła kilka dni temu. W reaktywowanym formacie do finału dojdą trzy pary. Zwycięzcę wybiorą widzowie, wysyłając SMS-y na ulubioną parę. Do wygrania jest 300 tys. zł. Castingi na uczestników jeszcze trwają.

Zobacz: 'Czar par' wypromował Krzysztofa Ibisza. Teleturniej został zdjęty z anteny po wybuchu skandalu. Teraz wraca po 23 latach

A Wy jak oceniacie ten wybór?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.