• Link został skopiowany

Edyta Zając pokazała się bez makijażu. Modelka na zdjęciu przypomina Megan Fox. Serio!

Edyta Zając opublikowała na swoim profilu zdjęcie bez makijażu. Musimy przyznać, że trochę jej zazdrościmy, bo wygląda totalnie jak Megan Fox!
Edyta Zając-Rzeźniczak
X-News/TVN

Edyta Zając jest jedną z piękniejszych polskich modelek. Ma oryginalną twarz, od której ciężko oderwać wzrok i fenomenalną figurę. Mimo to, Jakub Rzeźniczak porzucił ukochaną dla innej kobiety. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Modelka ma się jednak bardzo dobrze i równie świetnie wygląda. Jej najnowsze zdjęcie zrobiło na nas ogromne wrażenie!

Zobacz, jak wyglądają gwiazdy bez makijażu:

Zobacz wideo

Edyta Zając bez makijażu

Zając bardzo często dodaje na swojego Instagrama fotografie z sesji zdjęciowych i w idealnych makijażach. Tym razem zaskoczyła fanów i podzieliła się totalnie naturalnym zdjęciem. Modelka pozuje na nim bez make-upu i w zmierzwionych włosach. Patrząc na nie, od razu pomyśleliśmy o innej, bardzo znanej modelce. Edyta w tym wydaniu przypomina Megan Fox!

Edyta Zając
Edyta Zając instagram.com/edyta_zajac

Zgadzacie się z tym porównaniem?

KB

Więcej o: