Julia Wieniawa zdradziła, jak wykonuje makijaż. Opisała krok po kroku, co robi

Julia Wieniawa słynie z tego, że jeśli już wykonuje makijaż, to jest on idealny. Wiele dziewczyn jest ciekawych, jak to robi. Teraz aktorka nagrała na InstaStories film, na którym zdradza swoje sposoby.

Julia Wieniawa na co dzień stara się chodzić bez makijażu, gdyż uważa, że jest to niezdrowe dla cery. W te dni używa jedynie kremu nawilżającego. Jednak kiedy już się maluje, robi to perfekcyjnie. Jej znakiem rozpoznawczym bez wątpienia jest mocno rozświetlona twarz. Nie ukrywa, że jej ukochanym kosmetykiem jest rozświetlacz, który zapełnia jej efekt glow.

Zobacz, jak Julia Wieniawa wykonuje swój makijaż:

Zobacz wideo

Julia Wieniawa pokazuje, jak robi makijaż

Na InstaStories pokazała krok po kroku, jak wykonuje szybki, codzienny makijaż. Zrobiła go, gdyż wybierała się na spotkanie. Na nagraniu pojawiła się już z nałożonym podkładem i korektorem, który wklepała pod oczy i "ładnie rozświetla jej skórę". Fanom pokazała więc, jak używa bronzera.

Ja zazwyczaj robię sobie konturing na mokro, a potem dopiero na koniec nakładam trochę bronzera w kostce, który pięknie mi utrwala makijaż - opowiadała.

Po tym używa pudru, jednak robi to oszczędnie i nie przesadza z ilością, gdyż lubi naturalny makijaż i efekt glow.

Dlatego ten puder to tylko formalność, żeby makijaż trzymał mi się dłużej niż 5 minut - tłumaczyła.

Na koniec podkreśliła kredką delikatnie brwi. A żeby uzyskać świeży "look" pomalowała powieki na złoto i podkreśliła rzęsy tuszem. Jak widać jej makijaż nie jest w żaden sposób skomplikowany i każda z nas może go wykonać samodzielnie.

AW