Wielki powrót w "M jak miłość". Ten aktor zagra w serialu ponownie po 18 latach. "Nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście"

W "M jak miłość" szykuje się niespodziewany powrót. Aktor, który zniknął z serialu na osiemnaście lat, ponownie pojawił się na planie.

Chyba nikt nie spodziewał się takiego powrotu! Po osiemnastu latach do "M jak miłość" wróci znany najwierniejszym fanom Robert Kozielski, czyli po prostu Tomasz Dedek. Ostatni raz mogliśmy go zobaczyć na małym ekranie w 2001 roku, kiedy grał wspólnika Krzysztofa Zduńskiego, pierwszego męża Marysi Rogowskiej. Obaj byli współpracownikami w jednej firmie, a Robert wykorzystywał naiwność kolegi. Zaciągnął okropne długi, a następnie zniknął bez śladu, zapewniając, że jedzie za wschodnią granicę po służbowe samochody. Okazało się, że Kozielski chciał uciec przed wierzycielami.

To nie był jednak koniec dramatów. Egzekutorzy zostali zamordowani, a o zabójstwo został oskarżony Krzysztof. Na szczęście szybko oczyszczono go z zarzutów. Gdy Kozielski wrócił do Polski, od razu trafił do więzienia.

Zobacz również, jak Barbara Kurdej-Szatan pokazała, co działo się na urodzinach "M jak Miłość"

Zobacz wideo

Tomasz Dedek wraca do "M jak miłość"

O wielkim powrocie Tomasza na plan, poinformowała Ilona Janyst, czyli serialowa Aneta Kryńska. Dodała na swojego Instagrama zdjęcie zrobione po zakończonym ujęciu i widzimy na nim właśnie Dedeka. Obserwatorzy aktorki od razu dostrzegli jego obecność.

Pan Tomasz Dedek nic się nie zmienił!
Proszę wyściskać tego Pana na zapas.
Pan Dedek! Jeśli będzie grał, czekam na odcinki niecierpliwie. Uwielbiam jako aktora!

Ilona Janyst odpowiedziała na komentarz obserwatorki, czym potwierdziła powrót aktora do "M jak miłość".

Będzie! Też jestem wielką fanką. Jak przeczytałam scenariusz, nie mogłam uwierzyć w swoje szczęście.
 

Jeszcze nie wiadomo, jaką rolę zagra Dedek w najnowszych odcinkach. Czy wcieli się w rolę starego bohatera, Kozielskiego? A może w zupełnie nową postać? Macie swoje przypuszczenia?

KB