Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Znów zaczął umawiać się na randki"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska podobno nie są już razem. "Na żywo" donosi, że aktor założył konto na portalu randkowym i spotyka się z innymi dziewczynami.
Zobacz wideo

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od ponad roku tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Są ulubieńcami widzów, ponieważ grają wspólnie w popularnym serialu "M jak miłość". Podobno od jakiegoś czasu w ich związku nastał kryzys. Natomiast tygodnik "Na żywo" ogłosił już ich ostateczne rozstanie. Dowodem na to mają być słowa przyjaciela aktora.

Roznerski szuka nowej dziewczyny?

Jak twierdzi osoba z otoczenia Mikołaja, miał on założyć konto na jednym z popularnych portali randkowych i zaczął umawiać się na randki.

Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki - zdradził "Na żywo" przyjaciel aktora.

Takie doniesienia z pewnością są sporym zaskoczeniem ponieważ do tej pory, choć krążyły pogłoski o lekkim kryzysie w ich związku, to nie zanosiło się na rozstanie. Jednak, jak informuje  "Na żywo" między nimi nie działo się najlepiej już od dawna. Doniesienia to na razie plotki, nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, dlatego jest szansa, że między Roznerskim i Kalską nie wszystko skończone.

JP

Więcej o: