Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Znów zaczął umawiać się na randki"

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska podobno nie są już razem. "Na żywo" donosi, że aktor założył konto na portalu randkowym i spotyka się z innymi dziewczynami.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska od ponad roku tworzą jedną z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Są ulubieńcami widzów, ponieważ grają wspólnie w popularnym serialu "M jak miłość". Podobno od jakiegoś czasu w ich związku nastał kryzys. Natomiast tygodnik "Na żywo" ogłosił już ich ostateczne rozstanie. Dowodem na to mają być słowa przyjaciela aktora.

Roznerski szuka nowej dziewczyny?

Jak twierdzi osoba z otoczenia Mikołaja, miał on założyć konto na jednym z popularnych portali randkowych i zaczął umawiać się na randki.

Mikołaj zalogował się na popularnym portalu randkowym. Nigdy nie czuł się dobrze jako singiel i nie wyobraża sobie samotnych wieczorów. Dlatego znów zaczął umawiać się na randki - zdradził "Na żywo" przyjaciel aktora.

Takie doniesienia z pewnością są sporym zaskoczeniem ponieważ do tej pory, choć krążyły pogłoski o lekkim kryzysie w ich związku, to nie zanosiło się na rozstanie. Jednak, jak informuje  "Na żywo" między nimi nie działo się najlepiej już od dawna. Doniesienia to na razie plotki, nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, dlatego jest szansa, że między Roznerskim i Kalską nie wszystko skończone.

JP

Więcej o:
Komentarze (24)
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska rozstali się? "Znów zaczął umawiać się na randki"
Zaloguj się
 • Gość: bebe

  Oceniono 15 razy 9

  Z wygladu lojarza mi sie z Kunis i Kutcher, ladna para, szkoda. Ten Mikolaj sie niezle rozbrykal, sodowka do glowy wraz z popularnoscia uderzyla, a taki fajny chlopak byl.

 • Gość: gosc

  Oceniono 9 razy 7

  coś mi się wydaje że roznerski skonczy z wieniawą ----za karę .

 • Gość: olo

  Oceniono 8 razy 6

  ale te baby sa głupie :)

 • antoninek2019

  Oceniono 4 razy 4

  i może nie powinienem tutaj o to pytać ale czy ktoś wie ile lat ma serialowa IZA LEWIŃSKA z m jak miłość

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  Na co liczą kobiety, które wiedzą, że ich wybranek jest dupiarzem? Przy pnie się zmieni, przy mnie będzie monogamistą? Pewność kobiet co do zmieniania mentalności facetów trąci totalnym zidioceniem.

 • Gość: Nikt

  Oceniono 2 razy 2

  Jezu ludzie. Przynajmniej byście się postarali i pisali prawdę. Już każdy wie, że to są brednie. Zmieńcie informatorów 😊

 • antoninek2019

  Oceniono 2 razy 2

  moja ortografia to celowy zamiar a tak z drugiej strony to naprawdę ten kto pisze te bzdury chyba powinien zająć się swoim życiem i przestać pisać takie ,, bujdy na resorach " bo Mikołaj i Ada mają się świetnie , a może ci którzy piszą te bzdury mają że tak powiem BÓL DUPY że komuś się w życiu układa a oni coś napiszą co jest nieprawdą i cały biznes się kreci i zarabiają na tym dobrze rozumiem taka praca ale ludzie ileż można i zamiast pisać te kłamstwa piszcie prawdę bo to co robicie jest denerwujące żałosne i że tak powiem NÓŻ SIĘ W KIESZENI OTWIERA a ci którzy w to wierzą to tępi ludzie i tyle a tak jeszcze cytat z rapu ,, Łykasz to ści..wo co mówi ci prasa i tv" i powiem wam że to co pisze prasa jaka kolwiek to może 0,01% to prawda a po waszych komentarzach widać że ŁYKACIE WSZYSTKO I WIERZYCIE we wszystko co piszą i mówią

 • Gość: Asij

  Oceniono 6 razy 2

  Pie...ny bawidamek...

 • Gość: gośćniech lucyna

  Oceniono 2 razy 2

  Bujda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX