Jason Momoa zerwał ze swoim wizerunkiem. Zgolił zarost i pokazał, jak teraz wygląda. Nadal jest boski

Jason Momoa bez wątpienia jest jednym z najprzystojniejszych aktorów. Jego znakiem charakterystycznym były dłuższe włosy oraz zarost. Teraz jednak się to zmieniło.
Zobacz wideo

To bez wątpienia ważne wydarzenie w życiu Jasona Momoy. Aktor po 7 latach zdecydował się zgolić brodę, która była już dosyć niezłych rozmiarów. Moment pozbywania się owłosienia uwiecznił na nagraniu, które udostępnił w mediach.

Jason Momoa zgolił brodę

Momoa dokonał tego przy okazji propagowania dbałości o czystość naszej planety. Uważa, że każdy w każdym momencie może zmienić siebie oraz swoje przyzwyczajenia i nawyki.

Żegnaj DROGO, AQUAMAN, DECLAN, BABA. Zgoliłem brodę, bo to czas na zmianę. Zmianę na lepsze... dla moich dzieci, twoich dzieci, świata. Dokonajmy pozytywnych zmian dla naszej planety. Dołączcie do mnie. Zacznijmy wspólną podróż - napisał. 
 

Na YouTube pojawiło się całe nagranie, na którym możemy zobaczyć efekt po zmianie. Jason sam jest w szoku i nie może uwierzyć, że pozbył się ulubionej brody. Takie same odczucia mają jego fani. Pod nagraniami zostawili wiele komentarzy.

Jason znalazł sposób na wywołanie rozpaczy u kobiet.
Ręka w górę, kto uważa, że jest teraz mega seksowny!
Kocham tego faceta - piszą.

Nam bardzo podoba się w takim wydaniu, choć w brodzie również wygląda bardzo dobrze. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej męskich aktorów, który w każdym wydaniu będzie prezentował się doskonale. Zgadzacie się z nami?

AW