FAME MMA 3 - Marta Linkiewicz i Esmeralda Godlewska spotkały się na ringu. Kto wygrał?

FAME MMA 3 szczęśliwie już za nami. Walkę, na którą czekała chyba większość widzów - Marta Linkiewicz vs Esmeralda Godlewska - wygrała Marta Linkiewicz.

FAME MMA 3, czyli walkę celebrytów i jutuberów w ringu, obserwowały setki osób na miejscu w Łodzi i o wiele, wiele więcej za pośrednictwem internetu. Większość bez wątpienia przyszła tu, żeby zobaczyć pierwszą walkę kobiet. Starły się Marta Linkiewicz i Monika Esmeralda Godlewska.

FAME MMA 3 - Marta Linkiewicz pokonała Esmeraldę Godlewską

Marta Linkiewicz od początku miała przewagę, choć w ostatnich tygodniach raczej częściej można ją było spotkać na imprezach, niż na ćwiczeniach. Jest wyższa i cięższa od Moniki Esmeraldy Godlewskiej. I to też bez wątpienia pomogło jej w oktagonie.

Choć Monika Esmeralda Godlewska próbowała, była trochę bez szans. Kiedy walka została sprowadzona do parteru, Marta Linkiewicz zwyczajnie przysiadła na przeciwniczce i stłukła ją na kwaśne jabłko. Tak też zakończyła się krótka kariera Moniki Esmeraldy Godlewskiej w walkach MMA.

 

Dziewczyny, choć początkowo raczej niechętnie do siebie nastawione (przypomnijmy rzuty jajami i kaszanką), na koniec padły sobie w objęcia.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.