Jessica Simpson pozuje z wielkim ciążowym brzuchem. "Nie opieraj się o toaletę, kiedy jesteś w ciąży". Jej zdjęcia zrozumie każda ciężarna

Jessica Simpson jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda już niedługo urodzi swoje trzecie dziecko. Pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym widać, jak dużo przytyła.
Zobacz wideo

Jessica Simpson za chwilę po raz kolejny zostanie mamą. Piosenkarka ma już 7-letnią córkę Maxwell Drew oraz 6-letniego syna o imieniu Ace Knute. Tym razem na świat przyjdzie kolejna córka. Gwiazda źle znosi trzecią ciążę. Dużo przytyła i jest bardzo opuchnięta, przez co czuje się ociężała

ZOBACZ: Znana aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej spuchniętej stopy! To przez ciążę. "Jakieś porady? Pomocy!"

Jessica Simpson śmieje się ze swojej wagi

Simpson diametralnie zmieniła się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jednak ma do siebie dystans i publikuje na swoim profilu na Instagramie zabawne zdjęcia. Na jednym z nich pozuje ze złamaną deską sedesową. Gwiazda obecnie dużo waży, dlatego kiedy opierała się, siedząc na toalecie, klapa nie wytrzymała jej ciężaru i pękła. Pod postem napisała żartobliwie:

Nie opieraj się o toaletę, kiedy jesteś w ciąży.

Na innym zdjęciu Jessica śmieje się z tego, że jest tak duża, że nawet nie może przejść między dwoma zaparkowanymi samochodami.

Jest ciasno, ale się przepycham - stwierdziła Simpson.

Teraz pokazała, jak wygląda na chwilę przed porodem. Piosenkarka fotografię, na której ma już naprawdę bardzo duży brzuch, podpisała żartobliwie:

Jess-tation.

Problemy ciężarnej Jessiki Simpson z pewnością zrozumie każda kobieta, która była w ciąży i odliczała dni do rozwiązania.

JP

Więcej o: