Jessica Simpson pozuje z wielkim ciążowym brzuchem. "Nie opieraj się o toaletę, kiedy jesteś w ciąży". Jej zdjęcia zrozumie każda ciężarna

Jessica Simpson jest w zaawansowanej ciąży. Gwiazda już niedługo urodzi swoje trzecie dziecko. Pochwaliła się zdjęciem w bikini, na którym widać, jak dużo przytyła.

Jessica Simpson za chwilę po raz kolejny zostanie mamą. Piosenkarka ma już 7-letnią córkę Maxwell Drew oraz 6-letniego syna o imieniu Ace Knute. Tym razem na świat przyjdzie kolejna córka. Gwiazda źle znosi trzecią ciążę. Dużo przytyła i jest bardzo opuchnięta, przez co czuje się ociężała

ZOBACZ: Znana aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie swojej spuchniętej stopy! To przez ciążę. "Jakieś porady? Pomocy!"

Jessica Simpson śmieje się ze swojej wagi

Simpson diametralnie zmieniła się na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jednak ma do siebie dystans i publikuje na swoim profilu na Instagramie zabawne zdjęcia. Na jednym z nich pozuje ze złamaną deską sedesową. Gwiazda obecnie dużo waży, dlatego kiedy opierała się, siedząc na toalecie, klapa nie wytrzymała jej ciężaru i pękła. Pod postem napisała żartobliwie:

Nie opieraj się o toaletę, kiedy jesteś w ciąży.

Na innym zdjęciu Jessica śmieje się z tego, że jest tak duża, że nawet nie może przejść między dwoma zaparkowanymi samochodami.

Jest ciasno, ale się przepycham - stwierdziła Simpson.

Teraz pokazała, jak wygląda na chwilę przed porodem. Piosenkarka fotografię, na której ma już naprawdę bardzo duży brzuch, podpisała żartobliwie:

Jess-tation.

Problemy ciężarnej Jessiki Simpson z pewnością zrozumie każda kobieta, która była w ciąży i odliczała dni do rozwiązania.

JP

Więcej o:
Komentarze (9)
Jessica Simpson pozuje z wielkim ciążowym brzuchem. "Nie opieraj się o toaletę, kiedy jesteś w ciąży". Jej zdjęcia zrozumie każda ciężarna
Zaloguj się
 • Gość: M

  Oceniono 18 razy 12

  Hahaha brawo za dystans

 • Gość: Lolitka

  Oceniono 31 razy 5

  Tak wyglada kobieta w ciazy a nie jak Megan patyczki nozki, raczki zero biustu

 • Gość: M

  Oceniono 13 razy 1

  Mam wrażenie ze Ona wiecznie jest tylko w ciąży ...

 • Gość: asd

  Oceniono 10 razy 0

  co to za mątwa?

 • Gość: gret

  Oceniono 14 razy 0

  może jednak niech nie pozuje

 • Gość: ju

  Oceniono 25 razy -3

  co najmniej trojaczki urodzi, a tym gigantycznym cycem wykarmiłaby cały żłobek,
  wygląda koszmarnie, nie musiała chyba pokazywać cielska,
  naprawdę świat nie musi tego oglądać

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX