Grammy 2019. Dawno niewidziana Toni Braxton zwróciła uwagę wszystkich. Przeszła dużą metamorfozę

Toni Braxton rzadko pojawia się czerwonych dywanach, jednak kiedy to robi, zawsze zwraca na siebie uwagę. Na Grammy pokazała się w bardzo odważnej stylizacji.
Zobacz wideo

Toni Braxton latach 90. zrobiła furorę swoją piosenką "Un-Break My Heart". Od tamtej pory jest jedną z najpopularniejszych amerykańskich wokalistek. Mimo to, nie jest stałą bywalczynią czerwonych dywanów i rzadko pojawia się w mediach. Zrobiła wyjątek z okazji gali rozdania nagród Grammy.

ZOBACZ: Grammy 2019. Oto pełna lista zwycięzców! Najważniejsze nagrody muzyczne zdominował Childish Gambino

Grammy 2019. Toni Braxton w odważnej sukience odsłoniła wszystko

Wokalistka na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat diametralnie zmieniała wizerunek. Chudła, tyła, była blondynką, brunetką, a nawet miała rude włosy. Obecnie jej wygląd zachwyca i nikt by nie podejrzewał, że Braxton w tym roku skończy 51 lat.

Na Grammy pojawiła się w bardzo obcisłej sukience. Odważna, prześwitująca kreacja praktycznie w całości odsłoniła jej ciało. Nawet błyszczące cekiny wyszyte w geometryczne wzory nie były w stanie zakryć jej miejsc intymnych. Najwidoczniej piosenkarka chciała zostać dobrze zapamiętana, skoro zdecydowała się na taką stylizację.

Toni BraxtonToni Braxton Chelsea Lauren/REX/Shutterstock / Rex Features/East News

ZOBACZ: Grammy 2019. Jennifer Lopez w fatalnej kreacji jedną z najgorzej ubranych gwiazd. Takie wpadki jej się nie zdarzały

Jak Wam się podoba Toni Braxton w takim wydaniu?

JP