Toni Braxton czarowała głosem i figurą. Minęło 15 lat. "Chciałam poprawić uda, nienawidzę ich". Zobaczcie, jak wygląda teraz

W niezapomnianym teledysku do piosenki "Un-break My Heart" była szczupła i seksowna. Toni Braxton należy jednak do tych gwiazd, których wygląd zmieniał się i to czasami dość radykalnie - gwiazda tyła, chudła i zmieniała fryzurę. Zobaczcie jej największe metamorfozy i najnowsze zdjęcia. Będziecie zaskoczeni.
Toni Braxton Toni Braxton East News

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Toni Braxton lata świetności na listach przebojów ma raczej za sobą, ale nadal regularnie pojawia się na scenie. W zeszły czwartek zagrała koncert w Filadelfii. 47-letnią obecnie gwiazdę trudno było rozpoznać na zdjęciach. Uwagę zwracała przede wszystkim pełniejszą figurą.
Toni Braxton Toni Braxton East News

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Wokalistka nadal pozostaje wierna śmiałym kreacjom. Możemy temu tylko przyklasnąć - nawet jeśli Braxton przybrała nieco na wadze, nadal prezentuje się świetnie. Diva w przeszłości mówiła otwarcie o poprawianiu urody. Przyznała się do operacji nosa i piersi.

Operacje nosa chciałam sobie zrobić od dawna. Chciałam go trochę zwęzić. Przez konserwatywne wychowanie, miałam jednak obawy przed ingerowaniem w swoje ciało. Później zrobiłam sobie biust. Zawsze miałam figurę gimnastyczki - malutkie piersi i masywne uda. Szczerze mówiąc chętnie odessałam bym sobie tłuszcz z ich wewnętrznej części. Nigdy ich nie lubiłam - opisywała w wydanej w 2014 roku autobiografii.

 

Toni BraxtonWilliam T Wade Jr / Splash News / )William T Wade Jr / Splash News/EAST NEWS

Toni Braxton na MTV Video Music Awards 1996 Toni Braxton na MTV Video Music Awards 1996 PR Photos

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Braxton zdobyła serca milionów (dosłownie!) fanów w 1996 roku, kiedy światło dziennie ujrzał jej największy hit "Un-break my heart". Któż nie tańczył wtedy do tego tańca-przytulańca? Ballada, w której wokalistka płakała po stracie swego ukochanego, wzruszyła fanów. Braxton w teledysku występowała w samej bieliźnie i chwaliła się nie tylko niesamowitym głosem, ale i szczupłą figurą.

Kadr z Screen z youtube.com

Toni BraxtonScreen z Youtube.com

Toni Braxton w 2000 roku na 25 urodzinach Arista Records w Los Angeles. Toni Braxton w 2000 roku na 25 urodzinach Arista Records w Los Angeles. East News

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Kariera Braxton nieco zwolniła, ale wokalistka wciąż miała świetną figurę. Tak wyglądała w 2000 roku na 25. urodzinach Arista Records w Los Angeles.

Toni Braxton 2000 roku na 25 urodzinach Arista Records w Los Angeles.East News

Toni Braxton i jej mąż, Keri Lewis, 2005 Toni Braxton i jej mąż, Keri Lewis, 2005 East News

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Piosenkarka zasłynęła ze sporej wpadki: w 2000 roku wybuchła jej silikonowa wkładka w piersi. Tą informacją żyły wtedy portale zagraniczne.

Wszystko wydarzyło się tak nagle. Była po tym wszystkim naprawdę roztrzęsiona - mówił jej znajomy w "Daily Mirror".

Wokalistka szybko doszła do siebie.

Wszystko jest już z nią w porządku. Wróciła do normalnego życia i zachowuje się tak, jakby się nic nie wydarzyło - dodał znajomy Toni.

Przez ten wypadek gwiazda nie pojawiła się na wręczeniu nagród Mobo w Londynie.

Jako powód nieobecności gwiazda podała jednak obchodzenie urodzin i "tajemniczą chorobę" - czytamy w Muzyka.interia.pl.

Toni Braxton w 2000East News

Toni Braxton Toni Braxton SCOTT ALAN / PHOTORAZZI/Scott Alan / Photorazzi

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Rola matki, piosenkarki, ambasadorki fundacji wyczerpały organizm Braxton. W pewnym momencie narzuciła sobie zbyt duże tempo - miała zawał serca. Długo przechodziła rekonwalescencję - najgorszą wiadomością było dla niej to, że może już nie wrócić do śpiewania, bo wciąż miała problemy z oddychaniem.

Byłam wściekła. Prawdopodobnie przechodziłam depresję. Nie miałam ochoty myśleć o muzyce, bo sądziłam, że jest to już poza moim zasięgiem - nie mogłam przecież oddychać. Nie można mieć problemów z oddychaniem, jeśli chce się występować na scenie i śpiewać. Pamiętam, jaka złość mnie ogarniała, kiedy słyszałam jakąś piosenkę. Nie chciałam nawet słuchać mojego iPoda. Także jadąc samochodem, nie miałam ochoty słuchać radia. Byłam po prostu... zła. Zła, bo nie sądziłam, że kiedykolwiek będę mogła wrócić do muzyki - czytamy w Muzyka.interia.pl.

Wokalistka zbyt wcześnie chciała wrócić do śpiewania.

Nie mogłam złapać tchu i nic z tego nie wyszło. Zupełnie nic. Mój lekarz powiedział, że zbyt wcześnie chcę wrócić do pracy - powiedziała w wywiadzie.

03/22/2006 - Toni Braxton - House of Blues Performance - House of Blues - Chicago, IL, USA - Keywords: Toni Braxton - Photo Credit: Adam Bielawski / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)ADAM BIELAWSKI / PHOTORAZZI/Adam Bielawski / Photorazzi

Toni Braxton jednak nie potrafiła zbyt długo trwać bezczynnie. Ciężko pracowała, aby znów móc śpiewać. Poza tym udzielała się charytatywnie i planowała, jakie piosenki nagra. Chodziła też na imprezy.

10/26/2008 - Toni Braxton - DAVID GABBER / PR PHOTOS/David Gabber / PR Photos

Toni Braxton. Toni Braxton. Screen z youtube.com

Jak zmieniała się Toni Braxton?

W 2008 roku, niedługo po ataku serca,  Braxton wystąpiła w 7. edycji amerykańskiego "Tańca z gwiazdami". Jak sama przyznaje, decyzja mogła być ryzykowna.

Jeśli mam być wobec siebie szczera, z perspektywy czasu wydaje mi się, że chyba zdecydowałam się na to zbyt szybko po przebytej chorobie. Niemniej jednak cieszę się, że to zrobiłam. Stałam się dzięki temu silniejsza - wyjaśniła piosenkarka w tym samy wywiadzie.

Gwieździe partnerował tancerz Alec Mazo. Braxton wystąpiła w 5 odcinkach. Piosenkarka w programie wybierała skąpe kreacje i chętnie pokazywała zgrabne ciało.

Dzięki wyczerpującym treningom Braxton schudła i nabrała kondycji. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że tężyzna fizyczna się jej przyda, czekała ją bowiem kolejna walka o zdrowie. W 2008 roku wykryto u niej guzek piersi, który usunięto operacyjnie kilka miesięcy później. Mimo tego nie załamała się i nadal pojawiała się na imprezach. Nie rezygnowała też ze swojego stylu seksbomby. Rozjaśniła włosy i nie unikała strojów, które podkreślały figurę. Tylko spójrzcie, co miała na sobie na gali American Music Awards.

11/22/2009 - Toni Braxton - 2009 American Music Awards - Arrivals - Nokia Theater - Los Angeles, CA, USA - Keywords: - False - - Photo Credit: David Gabber / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)DAVID GABBER / PR PHOTOS/David Gabber / PR Photos

W 2010 roku Braxton przyszło znów stanąć w obliczu życiowej próby, tym razem musiała wykrzesać z siebie jeszcze więcej siły. Dowiedziała się, że cierpi na toczeń rumieniowaty układowy, chorobę autoimmunologiczną. Choć walczyła o życie, nie traciła witalności. Jej wygląd się co prawda zmieniał, skróciła włosy i w kilka miesięcy przybrała na wadze, jednak uśmiech pozostał ten sam.

02/08/2011 - Toni Braxton - ANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

 - - - - - Keywords: - - - Photo Credit: PRPhotos.com - Contact (1-866-551-7827)PRPHOTOS.COM/PRPhotos.com

 


Braxton Family Values Braxton Family Values Screen z Youtube.com

Jak zmieniała się Toni Braxton?

Choroba jej nie załamała. W 2011 roku zadebiutowało nawet jej reality show "Braxton Family Values" w We TV. Do tej pory nakręcono 3 sezony. Program przedstawia życie Toni i jej czterech sióstr Tamar, Traci, Towanda i Trina i ich matki Evelyn.

Braxton Family ValuesScreen z Youtube.com

Gwiazdę możemy oglądać w nim w pełnej stylizacji i w pełnym makijażu i trzeba przyznać, że wygląda nieco inaczej niż w wersji saute.

W 2012 roku Braxton przeszła operację, która definitywnie zakończyła jej walkę z chorobą. Za przypieczętowanie początku nowej drogi można uznać zmianę wyglądu. Piosenkarka wróciła do długich włosów, na powrót zaczęła też nosić seksowne stroje. Znów pojawiała się na wielu bankietach.

05/24/2012 - Toni Braxton - 12th Annual Lupus LA Orange Ball - Arrivals - Beverly Wilshire Hotel - Beverly Hills, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Kevin Terrell / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1KEVIN TERRELL / PR PHOTOS/Kevin Terrell / PR Photos

02/11/2012 - Toni Braxton - Clive Davis and the Recording Academy's 2012 Pre-GRAMMY Gala and Salute to Industry Icons Honoring Richard Branson - Arrivals - Beverly Hilton Hotel - Beverly Hills, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1ANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

Toni Braxton. Toni Braxton. East News

Jak zmieniała się Toni Braxton?

W marcu 2013 roku Toni Braxton świętowała premierę trzeciego sezonu swojego rodzinnego reality show, "Braxton Family Values" w Nowym Jorku. Gwiazda przykuwała uwagę swoim dopracowanym wyglądem, na który złożył się efektowny czerwony kombinezon, perfekcyjnie wykonany manicure i złote dodatki. Co prawda nie obyło się bez małej wpadki (morka plama!), ale gwiazda wyglądała pięknie.

Toni Braxton, Towanda BraxtonEast News

Toni BraxtonEast News

Toni Braxton, Evelyn BraxtonEast News

W tym samym roku przypadkowo pokazała swoją pupę i tym samym udowodniła, że nadal jest zgrabna. Tym bardziej jesteśmy zaskoczeni zmianą, jaka zaszła w ciągu kilku miesięcy. Nikt się nie spodziewał tego, co zobaczyliśmy później. Metamorfoza jest ogromna!

Toni Braxtonyoutube.com

Sukienkę próbował okiełznać stylista. W tym czasie Toni Braxton zapraszała na scenę widzów, z którymi miała wystąpić w następnej piosence. Na niewiele się to zdało. Gdy piosenkarka zaczęła tańczyć, jej sukienka ponownie się zsunęła.

Toni Braxtonyoutube.com

Na szczęście jeden z uczestników zabawy zachował się jak prawdziwy dżentelmen i podarował gwieździe swoją marynarkę.

Toni Braxtonyoutube.com

Więcej o: