Zagraniczna gwiazda zafundowała sobie na twarzy tatuaż z podobizną Harry'ego Stylesa! Efekt? Tragedia to mało powiedziane

Okazuje się, że Kelsy Karter jest wielką fanką Harry'ego Stylesa. Miłość nowozelandzkiej wokalistki do muzyka jest na tyle duża, że ta postanowiła wytatuować sobie jego twarz... na swojej twarzy.

Z pewnością zastanawia Was, kim jest Kelsy Karter? Otóż, jest to 24-letnia wokalistka, która pochodzi z Nowej Zelandii, lecz na co dzień mieszka w Los Angeles, gdyż to właśnie tam rozwija swoją muzyczną karierę. Za jej największy hit uważany jest utwór "Sad Sad Summer", a na swoim koncie ma również współpracę z zespołem Infected Mushrooms. Po Instagramie Kelsy z łatwością można wywnioskować, że jest ona ogromną miłośniczką zespołu One Direction, a zwłaszcza Harry'ego Stylesa. Idealnym tego dowodem jest zdjęcie wokalistki, które w jednej chwili obiegło cały świat. Okazało się, że Kelsy postanowiła wytatuować sobie twarz Harry'ego na swoim policzku. 

Zobacz wideo

Harry Styles na twarzy Kelsy Karter

Kelsy swoim nowym tatuażem pochwaliła się zaledwie kilka dni temu. Na zdjęciu możemy zauważyć, że próba odwzorowania Harry'ego Stylesa w formie tatuażu na policzku młodej wokalistki wyszła fatalnie. Twarz muzyka jest wręcz zdeformowana! Internauci nadal są przerażeni tym, co właśnie zafundowała sobie Kelsy. W komentarzach pod wpisem gwiazdy ciężko znaleźć jakiekolwiek słowa zachwytu nad tatuażem wokalistki. 

Zniszczyłaś sobie twarz! Co ty zrobiłaś? 
Ty na poważnie? Mam nadzieję, że to żart.
Nie mogę uwierzyć w to, co widzę - czytamy.
 

Trudno dziwić się tym komentarzom, gdyż efekt próby wyrażenia miłości do Harry'ego jest wprost tragiczny. Zastanawia nas jednak, czy aby na pewno tatuaż ten jest prawdziwy. Warto dodać, że za pracę tę odpowiada uznany artysta, Romeo Lacoste, który ma już na swoim koncie tatuowanie takich gwiazd jak między innymi Justin Bieber.

Myślicie więc, że to żart, czy może rzeczywiście Kelsy Karter ma na swojej twarzy prawdziwy tatuaż? Głęboko wierzymy, że jest to jednak ta pierwsza opcja. 

DH