Fit Loversi udostępnili zdjęcie sprzed 7 lat. Fani: "Pamela, jaka ty byłaś pulchniutka". My też jesteśmy zaskoczeni

Fit Loversi dołączyli do zabawy #10yearschalenge, w której osoby porównują stare zdjęcia z aktualnymi. Internauci komentują ich metamorfozę. Nie da się ukryć, że bardzo się zmienili.
Zobacz wideo

Fit Lovers to para, która propaguje zdrowy styl życia. To, jak dzisiaj wyglądają, zawdzięczają aktywności fizycznej oraz zmianie nawyków żywieniowych. Pamela i Mateusz jednak jeszcze 7 lat temu nie prezentowali się tak dobrze. Na swoim profilu na Instagramie udostępnili zdjęcie z przeszłości, które pokazuje, jaką drogę przeszli, żeby być fit.

Fit Lovers na zdjęciu sprzed 7 lat

Z powodu tego, że nie są ze sobą 10 lat, nie udostępnili zdjęcia sprzed dekady. Przedstawili więc swoją wersję #10yearschalenge:

#10yearschallenge w naszym wykonaniu. Co prawda dobiliśmy tu tylko do 7 lat, ale jak widać zawsze jest czas na zmiany. Co sądzicie o tym porównaniu? - napisali.
 

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Internauci zgodnie stwierdzili, że teraz wyglądają znacznie lepiej i młodziej. Wielu z nich jest pod wrażeniem przemiany, jaką przeszli.

Naprawdę was podziwiam! Super metamorfoza na przestrzeni lat. Gdy patrzę na te zdjęcia, to naprawdę dostrzegam dużo zrobionej roboty przez was. Dzięki wam mam motywację, żeby wciąż dążyć do celu.
Jaka piękna zmiana. Mimo że starsi, to wyglądacie na młodszych. Czy to przez te wszystkie ćwiczenia i dietę taki postęp w dobrą stronę w waszym wyglądzie?
Pamela, jaka ty byłaś pulchniutka. A ty Mateusz jaką miałeś fryzurę... -  piszą ze śmiechem.
 

Jednak ich zdaniem nie zmienia się bijąca od nich radość oraz miłość, jaką ich łączy. A Wy jak oceniacie ich metamorfozę?

AW