Nicole Kidman jest w ciąży? Czy 51-letnia aktorka zostanie mamą po raz piąty?

Nicole Kidman jest w ciąży? Zagraniczne media bez cienia wątpliwości podają, że aktorka spodziewa się dziecka. Czy mają na to dowody? Podobno na Złotych Globach dziwnie się zachowywała...
Zobacz wideo

Nicole Kidman ma już czworo dzieci. Dwoje adoptowała z pierwszym mężem, Tomem Cruisem. Aktorzy są rodzicami 27-letniej Isabelli oraz 24-letniego Connora Anthony'ego. Natomiast z drugim mężem, muzykiem Keithem Urbanem, ma dwie córki: 11-letnią Sunday Rose oraz 9-letnią Faith Margaret. Obie dziewczynki urodziła matka zastępcza, ponieważ Nicole obawiała się poronienia, które wcześniej niestety przydarzyło się jej dwukrotnie.

Czy Nicole Kidman jest w ciąży?

Jak donosi amerykański portal "The Star", 51-letnia aktorka może być w ciąży. Podobno podczas rozdania Złotych Globów Keith Urban bardzo dziwnie się zachowywał i był nadopiekuńczy wobec żony.

Nie spuszczał jej z oka i cały czas pytał, czy ma ochotę się czegoś napić - nie miał tu na myśli lejącego się szampana. Nicole tego wieczoru popijała tylko wodę i bardzo mało jadła - ujawnił "The Star" tajemniczy informator.

Ta wiadomość podsyciła spekulacje na temat jej ciąży. Tym bardziej, że Kidman w wielu wywiadach podkreślała, iż chciałaby mieć więcej dzieci. Natomiast jeśli się to nie uda, to posiadanie czterech pociech już daje jej dużo szczęścia i satysfakcji.

Jak myślicie, Nicole rzeczywiście spodziewa się dziecka?

JP

Więcej o: