Znaleźliśmy zdjęcia Adriany Kalskiej sprzed kilku lat. Aż trudno uwierzyć, że tak się zmieniła! Pamiętacie ją z serialu "Sama słodycz"?

Adriana Kalska jeszcze kilka lat temu wyglądała zupełnie inaczej. Aktorka zagrała w serialu "Sama słodycz", a my znaleźliśmy zdjęcia z premiery.
Zobacz wideo

Adriana Kalska jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Sławę przyniosła jej rola Izy w serialu "M jak Miłość". Polacy zaczęli się nią jeszcze mocniej interesować po tym, kiedy okazało się, że jej serialowy partner został także jej życiowym partnerem. Mowa oczywiście o Mikołaju Roznerskim.

Jednak rola w telenoweli TVP nie jest pierwszą tak dużą. Wcześniej Adriana wcielała się w jedną z głównych postaci w serialu "Sama Słodycz", który był emitowany na antenie TVN w 2014 roku.

Adriana Kalska kilka lat temu

Ada wcielała się w postać fryzjerki Marianny. Znaleźliśmy zdjęcia z premiery serialu, na której nie zabrakło Kalskiej. Musimy przyznać, że aktorka wyglądała wtedy zupełnie inaczej. Okulary z grubymi oprawkami i grzywka były jej znakami rozpoznawczymi.

Adriana Kalska kilka lat temu ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Jesteśmy zdania, że dzisiaj Ada prezentuje się znacznie lepiej. Czas działa na jej korzyść!

A Wam jak się podoba w dawnej wersji?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS