Księżna Kate na obiedzie u królowej Elżbiety II pojawiła się w różowej sukience. Miała ją już na sobie... 7 lat temu!

Księżna Kate pojawiła się wraz z rodziną na obiedzie u królowej Elżbiety II. Miała na sobie różową sukienkę, którą założyła kolejny raz.
Zobacz wideo

Nie jest tajemnicą, że księżna Kate to mistrzyni "modowego recyklingu". Już wielokrotnie mogliśmy zobaczyć ją w stroju, w którym już kiedyś się pojawiła. Tak było i tym razem, gdy cała rodzina królewska spotkała się na obiedzie u królowej Elżbiety II, który odbył się kilka dni temu w Pałacu Buckingham.

Zobacz też: Kate i Meghan uśmiechają się w drodze na przedświąteczny obiad u królowej. Tymczasem na jaw wychodzą kolejne kulisy ich burzliwej relacji. "Mają bardzo silne charaktery"

Księżna Kate nie wyrzuca rzeczy

Księżna Kate pojawiła się w różowej sukience, zaprojektowanej przez Stellę McCartney. Fani żony księcia Williama mogą już kojarzyć tę kreację, gdyż po raz pierwszy pojawiła się w niej w czerwcu 2011 roku.

Książę William i księżna KateKsiążę William i księżna Kate EastNews

Kate zaprezentowała się w niej wtedy na prywatnych urodzinach księcia Filipa. Była to jedna z jej pierwszych imprez jako żony księcia Williama, za którego wyszła w kwietniu 2011 roku. Patrząc na jej zdjęcia i świecące rajstopy, jakie wtedy założyła, można śmiało stwierdzić, że nie była jeszcze ikoną stylu, jaką jest dzisiaj i zdarzały się jej potknięcia.

Księżna Kate w 2011 rokuKsiężna Kate w 2011 roku EAST NEWS

Księżna Kate w tych samych stylizacjach

Przypomnijmy też inne ubrania księżnej Kate, w jakich pojawiała się kilka razy. Można tu wymienić m.in. bordowy komplet, złożony z marynarki i spódnicy marki Paule KA, w którym była widziana trzykrotnie, czy też biały płaszcz imitujący sukienkę Alexandra McQueen ze ślubu Meghan Markle i księcia Harry'ego. To była czwarta okazja, podczas której go założyła. Wcześniej widzieliśmy go w nim podczas zeszłorocznej wizyty w Belgii, na paradzie Trooping the Colour w Londynie w 2016 rok oraz na chrzcinach księżniczki Charlotte w 2015 rok.

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.