Edyta Górniak wydała nową paletkę lakierów do paznokci dla marki ChiodoPRO. Kolory inspirowane są jej utworem

Edyta Górniak po raz kolejny została twarzą marki ChiodoPRO. Artystka promuje linię lakierów hybrydowych "Colors of the Wind".

Ponad półtora roku temu Edyta Górniak została ambasadorką marki ChiodoPRO produkującej lakiery do paznokci oraz inne kosmetyki dla kobiet. Firma najwyraźniej jest bardzo zadowolona z dotychczasowej współpracy z piosenkarką, gdyż postanowiła przedłużyć z nią umowę na kolejny rok. 

Edyta Górniak i jej lakiery z serii "Colors of the Wind"

Na ten sezon marka ChiodoPRO zaprezentowała nową kolekcję lakierów hybrydowych inspirowaną słowami piosenki ambasadorki - "Barwy, który kolorowy niesie wiatr", którą znamy wszyscy z filmu "Pocahontas". W kolekcji tej znajduje się 9 różnorodnych odcieni. 

Jesień to specyficzna pora roku, która albo przynosi piękne, słoneczne dni w barwach złota i czerwieni lub nieco mniej przyjemną, szarawą pogodę. Aby pokazać, że ta pora roku może być inspiracją do pięknego manicure, przygotowaliśmy nową paletę Colors of the Wind. Nasze klientki znajdą w niej dziewięć intensywnych kolorów, które na myśl przywodzą październikowe dni i listopadowe wieczory. Idealnie nadają się do codziennych  stylizacji, więc na pewno każda z kobiet znajdzie swój ulubiony odcień - podkreśla Marek Moroz, prezes Magnificco Sp.j., producenta marki ChiodoPRO.

Kolory lakierów do paznokci marki Chiodo stworzonych przez Edytę GórniakKolory lakierów do paznokci marki Chiodo stworzonych przez Edytę Górniak Mat. prasowe Chiodo

Jak wam się podoba ta kolekcja? Który z powyższych kolorów widziałybyście na swoich paznokciach?

red

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>>>