Maciej "Maczo" Kuśmierz to popularny w branży disco-polowiec. Jednak popularność na większą skalę przyniosła mu nie muzyka, a udział w programie "Wyspa przetrwania", w którym doszedł aż do finału.
Do przodu idzie nie tylko jego kariera, ale też jego życie prywatne. W minioną sobotę gwiazdor się ożenił!. O fakcie poinformował, publikując na Instagramie wspólne zdjęcie.
Mąż i żona - napisał.
Maciej "Maczo" Kuśmierz wziął ślub - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>
Maczo i jego wybranka, Aneta, pobrali się w Łochowie. ponoć na weselu w Kryształowej Sali Bankietowej pojawili się między innymi Aldona i Marek Gwiazdowscy z zespołu M.I.G.
Pan młody zdecydował się na klasyczny czarny garnitur, a panna młoda na skromną (biorąc pod uwagę branżę disco polo) suknię. Opłaciło się! Tego dnia wyglądała przepięknie. Nic dziwnego, że w komentarzach nie brakowało zachwytów.
Cudownie wyglądacie.
Przepięknie.
Jaka klasa! Brawo - czytamy.
Nowożeńcom życzymy wszystkiego dobrego!
MM
Odeszła z Varius Manx, choć byli u szczytu. Dopiero po latach Lipnicka wyznała, co naprawdę się wydarzyło. "Uciekłam"
Dramatyczne chwile na spotkaniu z Nawrockim. Potrzebna była pomoc medyków
Ciąg dalszy afery o nowe "Nigdy w życiu". Chodzi o rolę Brodzik
"Prezydentura za bardzo próbuje być 'fajna'". Ekspertka ostro o nagraniu ze Skolimem
Małgorzata Ostrowska miała wypadek na koncercie. "Odrzut mnie wywrócił"
Krupa zdradziła, ile trzeba zarabiać w Warszawie, żeby "normalnie" żyć. Padła konkretna kwota
Stylistka spojrzała na Nawrockich w Juracie i już wiedziała. "Każde było na innej imprezie"
Konkol z Łez traci kolejne platformy, a jego żona mówi o wymazywaniu historii. "Płakać mi się chce z bezsilności"
Młode celebrytki robią lifting twarzy. Rozenek zwróciła uwagę na zachowanie lekarzy