Paulina Pszech z "Top Model" oszpeciła klientkę? "Czeka mnie długie i bolesne leczenie". Sprawa trafi do sądu

Paulina Pszech z "Top model" prowadzi gabinet medycyny estetycznej. Na Facebooku jedna z internautek umieściła zdjęcie po źle wykonanym zabiegu.

Po show takich jak "Top model", nie każdy trzyma się wyznaczonej przez telewizję ścieżki kariery. Przykładem jest Paulina Pszech, która zamiast modelingu postanowiła zrobić karierę w dziedzinie medycyny estetycznej. Celebrytka otworzyła swój salon w centrum Warszawy, ale niestety po ostatnich opiniach może mieć niemały problem ze znalezieniem nowych klientek.

Paulina Pszech oszpeciła klientkę?

Jedna z internautek umieściła w sieci zdjęcie czoła, na którym zrobiła się martwica po wstrzyknięciu kwasu hialuronowego. Lekarz wycenił koszt leczenia na 40 tysięcy złotych. Zrozpaczona klientka opisała sytuację na Facebooku.

Pani, która zrobiła mi krzywdę zablokowała dodawanie komentarzy na swojej stronie po tym, jak mnie urządziła! Śmieje się, żebym oddała sprawę do sądu i czekała 5 lat. Sama jedzie na urlop 2 sierpnia. Jest mi bardzo przykro, że jedzie pani na urlop po tak przykrej sytuacji jak oszpecenie mi buzi. Mnie czeka długie i bolesne leczenie. W związku z brakiem pani reakcji na pismo od mojego adwokata, sprawa swój finał znajdzie w sądzie - napisała na Facebooku pokrzywdzona kobieta.

Paulina Pszech oszpeciła klientkęPaulina Pszech oszpeciła klientkę Screen z Facebooka

Na instagramowym profilu "prawda___" pojawiły się zdjęcia kobiety po zabiegu.

 

PAULINA PSZECH OSZPECIŁA KLIENTKĘ - zobacz zdjęcia >>>

Paulina Pszech broni się

Na odpowiedź uczestniczki "Top model" nie trzeba było długo czekać. Na jej profilu pojawiło się oświadczenie z błędem ortograficznym w nazwisku.

Uprzejmie proszę o zaniechanie naruszeń w postaci rozpowszechniania zniesławiających mnie informacji z uwagi na toczące się postępowanie w tym zakresie. Rozpowszechnianie, udostępnianie lub w inny sposób szkodzenie wizerunkowi Pauliny Przech lub jej przedsiębiorstwu będzie niezwłocznie, każdorazowo zgłaszane.

Paulina Pszech broni sięPaulina Pszech broni się Screen z Instastory/paulinapszech_metamorfoza

Ta sytuacja powinna być ostrzeżeniem dla wszystkich, którzy chcą korzystać z uroków medycyny estetycznej. Pamiętajcie, żeby zawsze wybrać sprawdzonego specjalistę.

OG