Spocona i wymęczona Małgorzata Rozenek ćwiczy na urlopie: Trening musi być. Komentuje Lewandowska

Małgorzata Rozenek-Majdan nawet na wakacjach nie zapomina o aktywności fizycznej. Jej zdjęcia skomentowała Anna Lewandowska.

Małgorzata Rozenek-Majdan dodała na Instagram serię zdjęć, na których pokazuje, jak ćwiczy na wakacjach. Wykorzystała do tego schody, barierkę i kawałek płytek nad basenem. Pod wrażeniem jej aktywności fizycznej jest Anna Lewandowska, która pochwaliła koleżankę.

Zobacz też: Małgorzata Rozenek w skąpym bikini. "Jakie ciało!". Wam też przypomina Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek-Majdan na wakacjach

Rozenek może pochwalić się świetną figurą. I chyba poczuła, że chciałaby zmieniać jakość życia Polek i zmotywować je do aktywności fizycznej. Zachęca, żeby ćwiczyć w każdym miejscu i uświadamia, że najważniejsze jest to, żeby się w ogóle ruszać - jej zdaniem nie trzeba od razu robić całego treningu:

Trening musi być. Wystarczy kawałek miejsca i schody. Ważne, żeby się ruszyć. Nie musisz robić całego treningu od razu. Zrób cokolwiek. To i tak będzie lepiej niż nic - zwróciła się do fanek. Wakacje to dobry czas na zmiany - dodała.
Kto jest ze mną?- zapytała na koniec.

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Kobiety dzieliły się swoimi sposobami na piękną sylwetkę, chwaliły się efektami ciężkiej pracy. Zapewniały także, że dzięki jej słowom wreszcie wezmą się za siebie.

 

Anna Lewandowska chwali Małgorzatę Rozenek-Majdan

Wśród komentujących znalazła się Anna Lewandowska. Trenerka stwierdziła, że to co robi Rozenek, jest super.

Taaaak super - oceniła.

Anna Lewandowska komentuje zdjęcie Małgorzaty Rozenek-MajdanAnna Lewandowska komentuje zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan Screen z Instagram.com/ m_rozenek

Na jej komentarz odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. Podsumowała, że jeszcze daleko do figury i formy żony Roberta Lewandowskiego, ale goni ją.

Gonię Cię - odpisała.

Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiada Annie LewandowskiejMałgorzata Rozenek-Majdan odpowiada Annie Lewandowskiej Screen z Instagram.com/ m_rozenek

Lewandowscy, Rozenek - kogo Polacy mają najbardziej dość?

Czyżby był to początek nowej przyjaźni w polskim show-biznesie? Na pewno było by to ciekawe połączenie i ciężkie do zniesienia przez Polaków. Dlaczego? Bo według ostatnich wyników sondażu przeprowadzonego przez Instytut Badań Pollster na szczycie listy gwiazd telewizji, których mamy szczególnie dość, znaleźli się Lewandowscy. Na drugim miejscu uplasowała się Małgorzata Rozenek-Majdan. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.

AW

Więcej o: