Majdanowie pozują do zdjęcia, internauci patrzą tylko na Radosława: Coś przebija na spodniach. Odpowiedź Rozenek ROZBRAJA

Małgorzata Rozenek-Majdan wrzuciła na Instagram zdjęcie z Radosławem. Internautka zwróciła uwagę, że "coś przebija mu na spodniach". Komentarz Rozenek jest mistrzowski.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan wybrali się z dziećmi w podróż po Europie. Chętnie dzielą się zdjęciami z podróży. Jedno z nich zrobił Tadeusz Rozenek. I to właśnie ono zaintrygowało internautów.

ZOBACZ: Rozenek i Majdan wypoczywają w Hiszpanii w luksusowym apartamencie. Widoki wspaniałe, ale tanio nie było

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek na wakacjach

Jedna z internautek zwróciła uwagę na Radosława Majdana. A konkretniej na jego spodenki i dziwny zarys, który się pod nimi pojawił.

 
Majdanowi coś przebija na spodniach - napisała. - Czy tylko ja to widzę? - zapytała.

Na to odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan:

Nie, ja też to widzę. Każdego dnia - napisała.

Komentarz Małgorzaty Rozenek-MajdanKomentarz Małgorzaty Rozenek-Majdan Screen z Instagram.com/ m_rozenek

Jej reakcja zachwyciła internautów. W komentarzach gratulowali jej dystansu i pisali, że "jest najlepsza" i "bezbłędna".

Kobieto, jesteś bezbłędna.
Szach-mat!
Pani jest najlepsza - chwalą Rozenek.

Rozenek odpowiada fanom

To nie pierwszy raz, kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan odpowiedziała internaucie. Wcześniej zdarzało jej się reagować na krytykę jej wyglądu i nie raz radziła hejterom opuścić jej profil, żeby jej więcej nie oglądali.

AW

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>> https://newslettery.gazeta.pl/plotek