Ile zarabia Małgorzata Rozenek? Właśnie podpisała nowy kontrakt - nie ma na co narzekać, to kosmiczna gaża

Małgorzata Rozenek może zarobić w tym roku nawet 5 milionów złotych. Zaraz zaczyna bardzo atrakcyjną współpracę z firmą kosmetyczną - zaoferowano jej ponoć 1,5 mln złotych. A to nie jedyne jej źródło dochodów.
Małgorzata Rozenek-Majdan kusi ciałem na wakacjach w basenie Małgorzata Rozenek-Majdan kusi ciałem na wakacjach w basenie www.instagram.com/m_rozenek

Ile zarabia Małgorzata Rozenek? Ma dostać 5 mln złotych

Małgorzata Rozenek właśnie dostała ofertę nie do odrzucenia - zaproponowano jej kontrakt za niebagatelną stawkę 1,5 miliona złotych - donosi ''Party.pl'':

Małgosia będzie ambasadorką znanej firmy kosmetycznej. Kampania z jej udziałem ruszy we wrześniu - zdradził informator portalu.

Nie ma co ukrywać, taka gaża robi wrażenie. A przecież nie tylko na tym Małgosia zarabia. Dzięki popularności i własnym programom w telewizji ma tak mocne nazwisko i silną markę, że pieniądze płyną do niej szerokim strumieniem z różnych źródeł. Sprawdziliśmy, ile jej płacą za różne projekty.

Małgorzata Rozenek upodabnia się do Dody? Małgorzata Rozenek upodabnia się do Dody? fot.Instagram/r_majdan

Na czym zarabia Małgorzata Rozenek? Social media

Małgorzata Rozenek namiętnie wrzuca na swój Instagram różne zdjęcia. Czasem pochwali się np. stylizacją na koncert, albo pokaże, jak wyglądają jej wakacje. Ale nie zapominajmy o sponsorowanych postach. Źródła mówią, że jedno takie zdjęcie gwiazda TVN kosi od 10 do 20 tysięcy złotych.Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek VIPHOTO/East News

Książki i strona

Jest jeszcze strona Małgorzaty Rozenek - rozenekmajdan.com. Do tego przecież czasem pisze książki - z tego też ma pieniądze. Tu się szacuje wpływy rzędu kilkuset tysięcy złotych.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan fot.Facebook/My Love Dubai

Małgorzata Rozenek - inne kontrakty reklamowe

Małorzata Rozenek współpracuje też z producentami biżuterii i hybrydowych lakierów do paznokci NaiLac. Od nich dostaje następne 1,5 miliona złotych.

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Instagram.com/m_rozenek

Ile Małgorzata Rozenek zarabia w telewizji?

Rozenek pojawiła się w licznych programach telewizyjnych w TVN. ''Perfekcyjna pani domu'', ''Azja Express'', ''Iron Majdan'', ''Projekt Lady'' - a niedługo też ''Top Model''. Ile jej tam za to płacą?

Magazyn ''Party'' podliczył - za ''Iron Majdan'' Małgorzata Rozenek i jej mąż Radosław Majdan dostali 200 tys. złotych - czyli po 20 tys. za odcinek. Znowu można im tylko pozazdrościć.

Co Małgorzata Rozenek zrobi z tymi wszystkimi pieniędzmi? "Party'' donosi, że dzięki milionom będzie mogła sobie pozwolić na urlop macierzyński:

Inwestuje w przyszłość swoich dzieci. Jeśli doczekają się z Radosławem wymarzonej córeczki, Małgosia będzie mogła sobie pozwolić na dłuższy urlop macierzyński - mówi informator portalu.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek KAPIF

''Perfekcyjna pani domu'' i ''Projekt Lady''

Kiedy startował program ''Perfekcyjna Pani Domu'' gazeta ''Rewia'' donosiła, że Małgorzata Rozenek będzie zarabiać 30 tys. złotych miesięcznie. Już wtedy wszyscy mówili, że Małgosia jest prawdziwą ulubienicą prezesa stacji. Nic dziwnego, jeszcze w 2012 roku ten program miał zarabiać na reklamach około 19 mln złotych - donosił uczynnie ''Fakt''.

Nic dziwnego, że za ''Projekt Lady'' Rozenek miała dostać już 200 tys. złotych

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.