Lewandowscy zabrali Klarę do Grecji. Kryzys? Ich wspólne zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Anna i Robert Lewandowscy wypoczywają w Grecji. Paparazzo przyłapał ich na plaży, gdzie spędzali czas z Klarą. Patrząc na nich można stwierdzić, że dalej tworzą szczęśliwą rodzinę i nic się między nimi nie zmieniło. Zresztą, zobaczcie sami.
Anna i Robert Lewandowscy z Klarą Anna i Robert Lewandowscy z Klarą Instagram.com/ annalewandowskahpba

Anna i Robert Lewandowscy

Anna, Robert i Klara Lewandowscy spędzają czas w Grecji. Trenerka dodała na Instagram ich wspólne zdjęcie:

Spokój, bycie razem. Jesteśmy - napisała pod spodem.

W ten sposób zdementowała plotki o kryzysie w ich małżeństwie. Dodatkowo zdjęcia zrobione im przez paparazzo utwierdzają nas w przekonaniu, że między nimi wszystko dobrze.

Lewandowscy na wakacjach w Grecji Lewandowscy na wakacjach w Grecji SplashNews.com/ EAST NEWS

Lewandowscy na wakacjach

Lewandowscy mają kryzys - taka informacja pojawiła się po mundialu w Rosji. Oliwy do ognia dolały ich zdjęcia ze ślubu córki Anny Korcz. Wyglądają na nich, jakby pojawili się razem, ale zachowywali się, jakby byli osobno. Robert szedł za Anną ze smutną miną, ani razu też nie popatrzyli na siebie. Po tym, jak trafiły do sieci, pojawiły się pogłoski, że było to dość dziwne, ponieważ oni są taką parą, która zawsze chętnie publicznie okazywała sobie uczucia.

ZOBACZ: Lewandowscy mają kryzys? Podobno zaczął się po mundialu. Oliwy do ognia dolewają ich ostatnie zdjęcia

Robert Lewandowski, Anna Lewandoswska, klara lewandowska, lewandowscy
SplashNews.com/ EAST NEWS

Lewandowscy na wakacjach w Grecji Lewandowscy na wakacjach w Grecji EAST NEWS

Anna i Robert na wakacjach

Anna i Robert nie robią sobie nic z plotek. Wypoczywają na wyspie Mykonos, gdzie oddają się lenistwu. Razem z ponad roczną córką Klarą spędzają czas na plaży, opalają się i bawią w wodzie.

Lewandowscy na wakacjach Lewandowscy na wakacjach EAST NEWS

Lewandowscy na wakacjach

Anna i Robert Lewandowscy są wpatrzeni w Klarę jak w obrazek. Poświęcają jej mnóstwo uwagi, a mama prawie nie puszcza jej z objęć. Trenerka zadbała o to, żeby córka nie spiekła się za bardzo na słońcu. Na głowie ma kapelusz, a na ramionach bluzkę z dłuższym rękawem. Jak widać skutecznie jest chroniona przed promieniami, przez co jest dosyć blada.

Lewandowscy na wakacjach Lewandowscy na wakacjach SplashNews.com / EAST NEWS

Anna i Robert Lewandowscy - kryzys?

Anna i Robert Lewandowscy poświęcali także czas sobie. W wodzie okazywali sobie sporo czułości. Było przytulanie i pocałunki w wodzie.

Robert Lewandowski, anna Lewandowska, klara lewandowska, lewandowscy
SplashNews.com/ EAST NEWS

Lewandowscy na wakacjach Lewandowscy na wakacjach SplashNews.com/ EAST NEWS

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska

Odkąd pojawiły się informacje o ich kryzysie, zaczęli częściej dodawać wspólne zdjęcia. M.in. Anna opublikowała zdjęcia z Healthy Center By Ann, które odwiedził Robert. Piłkarz pracował z zespołem żony i uczestniczył w treningu. Nie zabrakło też nagrań i podpisów Lewandowskiej w formie serduszek.

ZOBACZ: Lewandowscy mają kryzys? Miał zacząć się tuż po porażce na mundialu. Teraz oboje próbują uciszyć plotki

Lewandowscy na wakacjach Lewandowscy na wakacjach SplashNews.com/ EAST NEWS

Lewandowski w "DD TVN"

Robert Lewandowski, ratując swój wizerunek, zgodził się udzielić wywiadu Filipowi Chajzerowi. W materiale dla "DD TVN" opowiadał m.in. o tym, że Ania jest wspaniałą gospodynią. Przyznał, że trenerka gotuje w ekspresowym tempie. Jest tak szybka, że potrafi przygotować posiłek w czasie, kiedy on korzysta z toalety.

Jak Ania gotuje, to ktoś się musi małą zająć. Czasami jesteśmy w kuchni razem, siedzę, rozmawiamy i patrzę co Ania gotuje. Chociaż Ania tak szybko gotuje, że czasem wyjdę do toalety na chwilę, wrócę, a danie już gotowe. Doceniam to, co Ania robi i w jakim tempie ona to robi - mówił w wywiadzie.

ZOBACZ: Lewandowski chwali umiejętności kulinarne i spryt swojej żony. "Wyjdę do toalety na chwilę, a danie już gotowe". Wspomina też o drugim dziecku

Jak myślicie, naprawdę mieli kryzys?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.