Lewandowscy mają kryzys? Miał zacząć się tuż po porażce na mundialu. Teraz oboje próbują uciszyć plotki

Anna i Robert Lewandowscy zdecydowali uciszyć plotki o kryzysie w ich związku. Na ich Instagramie pojawiły się wspólne zdjęcia, których na próżno było szukać od jakiegoś czasu.

Od jakiegoś czasu spekuluje się, że w małżeństwie Roberta i Ani Lewandowskich nie dzieje się najlepiej. Ponoć kryzys w ich związku pojawił się zaraz po mundialu. Potwierdzeniem tych plotek miał być fakt, że żadne z nich nie publikowało ostatnio na Instagramie wspólnych zdjęć. Nie było też nagrań na Instastories, do których zdążyli nas przyzwyczaić. Zaś na weselu Anny Korcz stronili od okazywania sobie uczuć, a na twarzy Roberta malowało się coś na kształt smutku.

Lewandowscy dementują plotki o kryzysie

Wszystko wskazuje na to, że Lewandowscy postanowili jak najszybciej uciszyć plotki o kryzysie w ich związku. Jak? Za pomocą Instagrama.

Anna opublikowała zdjęcia z Healthy Center By Ann, które odwiedził Robert. Piłkarz pracował wczoraj z zespołem gwiazdy i uczestniczył w treningu. Nie zabrakło też nagrań i podpisów Lewandowskiej w formie serduszek.

Jakby tego było mało, trenerka pochwaliła się zdjęciem gazety, w której jest wywiad ze sportowcem. Robert Lewandowski tłumaczy się tam ze swojej gry na mundialu. A ta wiadomo, nie była zachwycająca.

Polecam wywiad - napisała.

Anna Lewandowska ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Wspólne zdjęcie pary pojawiło się też na Instagramie Roberta. Na każdej z fotografii małżonkowie wyglądają na szczęśliwych. No właśnie, czy to na pewno prawdziwe szczęście, czy próba szybkiego zdementowania plotek o ich kryzysie?

KS