Robert Lewandowski przed każdym meczem układa fryzurę. "Przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos"

Nie tylko gra jest ważna na murawie. Robert Lewandowski zdradził, jak fryzura wpływa na jego pewność siebie podczas meczu.

Kiedy piłkarze wchodzą na murawę, najważniejsza jest dla nich gra i wynik. Ale sportowcy dbają też o to, aby przez te 90 minut wyglądać dobrze i czuć się komfortowo.

Roberta Lewandowski o swojej fryzurze

W najnowszym numerze magazynu "Playboy" znajduje się wypowiedź Roberta Lewandowskiego, który opowiada o tym, jak fryzura wpływa na jego pewność siebie podczas meczu.

Najważniejsze, żeby człowiek czuł się komfortowo. Czuję się dużo lepiej, gdy jestem zadbany w czasie występu na murawie. W trakcie spotkania trudno cokolwiek poprawić, więc dużą rolę odgrywa czas w hotelu

Piłkarz dodał też, że jego fryzura musi być na boisku perfekcyjna.

Lubię mieć fryzurę, w której trenuję na co dzień i przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos. Perfekcjonizm

Grzegorz Krychowiak kocha modę

Jednak nie tylko Robert Lewandowski lubi dobrze wyglądać. Najbardziej znanym polskim piłkarzem, który dba o swój wizerunek, jest Grzegorz Krychowiak. Sportowiec znany jest jednak nie tylko z tego, że zawsze ma ułożone włosy, lecz także z tego, że kocha modę. Nikt tak jak on nie zna się na najnowszych trendach.

Lubię dobrze wyglądać, wyróżnić się w tłumie. Strój jest wizytówką, trzeba się w nim dobrze czuć i nie zlewać się z masą

Ciekawe, czy panowie spędzają przed lustrem więcej czasu niż ich partnerki.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.