Lewandowscy na ślubie córki Anny Korcz. Trenerka w odważnej, prześwitującej sukience. Odpowiednia na taką okazję?

Anna i Robert Lewandowscy byli gośćmi na ceremonii zaślubin córki Anny Korcz. Trenerka pochwaliła się figurą w dosyć odważnej, koronkowej kreacji.

W sobotę Anna Korcz, aktorka znana z "Na Wspólnej", wydała za mąż córkę. Na ślubie pojawiła się m.in. Katarzyna Skrzynecka, Marcelina Zawadzka oraz Anna i Robert Lewandowscy. O ile piłkarz wyglądał na wyjątkowo niezadowolonego i zblazowanego, o tyle twarz jego żony jak zwykle promieniała. Trenerka z szerokim uśmiechem rozmawiała z innymi gośćmi i dobry humor nie opuszczał jej ani na chwilę.

Anna Lewandowska w odważnej sukience

Anna Lewandowska zaprezentowała się w sukience z granatowej koronki spod której prześwitywał biustonosz. Dobrała do niej złote sandały na wysokiej szpilce i czarną kopertówkę. Wyglądała bardzo ładnie, choć sukienka wydaje się dosyć odważna jak na taką okazję. Co sądzicie?

ANNA LEWANDOWSKA NA ŚLUBIE CÓRKI ANNY KORCZ - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Anna Korcz wyszła za mąż

Ania Korcz, córka Anny Korcz, wyszła za mąż za Piotra Kalitowskiego. Para była ze sobą związana już od kilku lat. Ślub odbył się w domu weselnym Zacisze pod Warszawą. Córka aktorki "Na Wspólnej" zdecydowała się na niestandardową kreację w kolorze kawy z mlekiem. Jej zdjęcia zobaczycie TUTAJ.

Zobacz wideo

WJ

Jak Ci się podoba sukienka Anny Lewandowskiej?