"Newsweek" uważa, że to koniec kariery Lewandowskich. Okładka wywołała kontrowersje. "Tania i żenująca zagrywka"

Najnowsza okładka "Newsweeka", na której znaleźli się Anna i Robert Lewandowscy, wywołała wiele kontrowersji.

Po niepowodzeniach na Mundialu na piłkarzy spadła fala krytyki. Zwłaszcza oberwało się Robertowi Lewandowskiemu, który żalił się, że za porażkę na boisku są odpowiedzialni jego koledzy z drużyny, a nie on. Również na jego żonie, Annie Lewandowskiej internauci nie pozostawili suchej nitki. Swoją niechęć do najbardziej znanej pary wyraził też tygodnik "Newsweek".

Anna i Robert Lewandowski na okładce "Newsweeka"

W poniedziałek pojawił się najnowszy numer "Newsweeka". Czarno-biała okładka, na której znaleźli się Lewandowscy wywołała wiele kontrowersji i jest żywo komentowana. Redakcja gazety pokusiła się o dość ryzykowne stwierdzenie, które umieściła na pierwszej stronie.

Żadna para w Polsce nie osiągnęła takiego sukcesu jak Robert i Anna Lewandowscy. Jak to się stało, że w krótkim czasie stracili sympatię wielu ludzi? A do tego jego sportowa przyszłość stanęła pod znakiem zapytania - czytamy. 

Kontrowersyjna okładka "Newsweeka"

Lewandowscy mają swoich zwolenników i przeciwników. Jednak w ostatnim czasie widać przewagę tych drugich. Nikt z osób publicznych czy mediów wprost nie wyraził swojego zdania na temat pary. Zdarzały się teksty bazujące na komentarzach internautów. "Newsweek" zaryzykował i stwierdził, że to koniec duetu. Czy spodziewali się takich reakcji? Internauci nie kryją oburzenia.

Masakra roku, jeśli chodzi o temat "okładkowy".
To w Polsce nie ma ważniejszych tematów niż przegrana na mundialu? Newsweek jak tabloid.
Ta okładka jest mocno przesadzona. Niby na jakim zakręcie są Lewandowscy?

Głos zabrała także Zosia Ślotała i jej partner, Kamil Haidar, którzy stanęli w obronie Lewandowskich. 

Tania i żenująca zagrywka Newsweek Polska… Jak macie słabą sprzedaż to proponuję postawić na ciekawsze i bardziej merytoryczne artykuły zamiast jechać na fejmie Lewandowskich - napisała Ślotała.
Jaki jest powód by szkalować faceta, jego żonę, umniejszać ich osiągnięciom i sukcesom? Bo nie udało mu się strzelić bramki na Mundialu. Jak były wyniki to wycieraliście sobie jego nazwiskiem gęby we wszystkich możliwych konfiguracjach. Klepaliście po plecach i pisaliście "Nasz Robert". A teraz czyj? Mało jest tak świetnych ambasadorów naszego kraju jak Lewandowscy. I po mundialu nic się w tej sprawie nie zmieniło. Nie udostępniam tej okładki ani artykułu, żeby nie generować Newsweekowi trafficu. Niech giną w czeluściach internetów. Udostępniam natomiast obrazek jaki jeszcze z pewnością zobaczymy. Dalej Lewy! Na dobre i na złe! - dodał jej partner. 

Co myślicie o tej okładce?

MT

Klara Lewandowska to ulubienica polskich internautów. Nic dziwnego! Spójrzcie na te zdjęcia

Więcej o:
Komentarze (37)
"Newsweek". Okładka z Anną i Robertem Lewandowskimi wywołała kontrowersje
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 39 razy 27

  Wiszą mi ich kariery, byleby zniknęli z internetów.

 • Gość: dudaGracz

  Oceniono 26 razy 24

  Szkalować Lewandowskiego? Gdzie? Jak? Jakimi słowy? Chyba pomyliłeś słowa chłopcze (ten Haidar, czy jak mu tam, nie znam yntelektualisty). W dzisiejszych czasach większość ludzi jest NIEDOJRZAŁA EMOCJONALNIE. Słowo prawdy odbierają jako atak i szkalowanie. O konstruktywnej krytyce nie wspomnę. A Lewandowski rzeczywiście jest na zakręcie: denny występ jako Reprezentant Polski (powinien gryźć trawę, a on sobie truchtał po boisku) oraz gwiazdorzenie w klubie, fochy, niby transfery. Sodówka uderzyła do głowy a nie ma już 25 lat. Więcej pokory, ludzie.

 • dank-a11

  Oceniono 24 razy 18

  Akcja "wskrzeszania" trwa.Dajcie juz z nimi spokoj. Osiagneli to co osiagneli. Wszystko dla siebie. Nie byli uzyteczni dla spoleczenstwa.To taki ich teraz koniec. Placzu za nimi nie ma.

 • gapcio2010

  Oceniono 19 razy 13

  Stracili sympatię nie po mundialu, ale z powodu agresywnego pchania sie do mediów z kazdym szczegółem swojego życia. Bez wyczucia i bezwzględnie zachowywali sie jak królowie zycia. Skromności troche , proszę Państwa, jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

 • Gość: O jej!

  Oceniono 18 razy 12

  Nawet na takim ustawianym zdjęciu niby pociesza, a głównym celem jest reklama ubrań i zegarka. Ona cała razem ze swoim nieudacznikiem mężusiem to jedna wielka reklama. Powinni się nazywać państwo Baner.

 • Gość: ja

  Oceniono 8 razy 8

  Co prawda nie popieram działań magazynu, ale jednego bym chciała - by faktycznie był koniec. Przecież ego wylewu bzdurnych artykulików na ich ema, a zwłaszcza o AL ..... masakra. Oby się o skończyło i człowiek nie musiał oglądać ego sztucznego uśmiechu.

 • Gość: Daria

  Oceniono 6 razy 6

  Serio - gdyby zniknęli z mediów byłoby CUDOWNIE.
  Są tak sztucznie nafaszerowni "dobrym" wizerunkiem, że odpalając pocztę, youtube'a czy cokolwiek i niechcąc napotykając się na przemiłe wzmianki o nich po prostu ich nie trawię.
  Wyprzedali się już w każdej sferze życia.
  A, przepraszam, twarzy córki nie pokazali :D (bo wszystkie pozostałe części ciała i etapy rozwoju są chyba wszystkim znane).

 • Gość: Sissi

  Oceniono 5 razy 5

  on niewinny ona niewinna może trener winny? Ale pLewandowscy darzą sobie radę. nie bójcie się// Kot zawsze spada na cztery łapy/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX