Michał Wiśniewski pozuje z córką. Podobieństwo między nimi jest uderzające. "Skóra zdarta z ciebie"

Michał Wiśniewski często chwali się swoimi dziećmi. Podobieństwo z Etiennette jest uderzające.

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem z córką Etiennette, której matką jest Anna Świątczak. Internauci są zgodni, że to wykapany tata.

ZOBACZMandaryna po raz pierwszy tak szczerze o przyczynach rozstania z Michałem Wiśniewskim. "Obroniłam siebie"

Michał Wiśniewski i Etiennette

 

Etienette w tym roku skończy 12 lat. Piosenkarz ma bardzo dobry kontakt z córką, dlatego chętnie pokazuje ją w mediach społecznościowych. Pod ich ostatnim zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy:

Skóra zdarta z ciebie.
Powiem Ci, że Twoja na 100 proc.
Michał, kiedy jakiś duet z córką? Ps. Super razem wyglądacie kochani - piszą.

Rzeczywiście, Etiennette jest bardzo podobna do ojca. Muzyk w jednym z wywiadów przyznał, że dziewczyna nie była planowana, a pojawienie się jej na świecie było dla niego niespodzianką.

Pojawienie się Eti było dla mnie niespodzianką i wywołało zdziwienie! Nie było mowy o jej udziale - powiedział Wiśniewski w jednym z wywiadów.

Jednak szybko skradła jego serca, a na dodanym filmie na profilu Wiśniewskiego możemy zobaczyć, że łączy ich silna więź.

 

ZOBACZ: Wychował się w domu dziecka, teraz matka Wiśniewskiego udzieliła wywiadu. "Siedem razy się trułam. Nie mogłam tego przeżyć"

Michał Wiśniewski - dzieci

Michał Wiśniewski poza Etiennette ma jeszcze czworo dzieci. 16-letni Xavier i 14-letnia Fabienne pochodzą z jego małżeństwa z Mandaryną. Z Anną Świątczak ma jeszcze 9-letnią Vivienne.

AW