Ania Korcz już w podróży poślubnej! Relację zdali na Instagramie. Wybrali popularny kierunek

Anna Korcz, córka aktorki Anny Korcz, w minioną sobotę wyszła za mąż. Świeżo upieczeni małżonkowie wybrali się w podróż poślubną do Nicei.

Aktorka "Na Wspólnej", Anna Korcz, w sobotę wydała córkę za mąż. Przy okazji przygotowań do ceremonii, zdradziła fanom na Instagramie, że wkrótce zostanie babcią! Jej córka, Anna Korcz, spodziewa się dziecka.

Teraz zakochani wybrali się w podróż poślubną. Padło na Lazurowe Wybrzeże, a dokładnie Niceę. Błękitna woda, czysty, biały piasek... Nic dziwnego, że to popularny kierunek wśród gwiazd. 

ANNA KORCZ I PIOTR KALITOWSKI W PODRÓŻY POŚLUBNEJ - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Para wykorzystała fakt, że Francja była na liście trasy koncertowej Beyonce i Jaya- Z i wybrali się na na ich koncert z trasy "OTR II". Dokładną relację z imprezy córka aktorki zdała na Instagramie. 

Anna Korcz i Piotr Kalitowski już po ślubie

Anna Korcz w sobotę wyszła za Piotra Kalitowskiego, swojego wieloletniego partnera. Ślub odbył się w kościele pod wezwaniem świętego Stanisława Kostki w Warszawie, a przyjęcie weselne zorganizowane zostało w domu weselnym Zacisze, należącym do aktorki. Panna młoda zdecydowała się na nietypową suknię w kolorze kawy z mlekiem. Na uroczystości pojawiło się dużo gwiazd m.in. Anna i Robert Lewandowscy, Zofia Zborowska czy Marcelina Zawadzka.

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.