Córka Andrzeja Grabowskiego wyszła za mąż. Ślub trzymała w tajemnicy do ostatniej chwili. Są już zdjęcia sukni aktorki

Andrzej Grabowski ma nowego zięcia. Jego młodsza córka Katarzyna wzięła niedawno ślub, o czym dopiero teraz poinformowała na swoim Instagramie.

Córka Andrzeja Grabowskiego nie jest już panną. Katarzyna Grabowska nie chwaliła się wcześniej weselnymi planami, chociaż pierścionek zaręczynowy pokazała już w zeszłym roku.

Córka Andrzeja Grabowskiego wzięła ślub

Katarzyna Grabowska wyszła za mąż za Damiana Kulca. Podzieliła się z resztą świata tą ważną informacją, umieszczając w mediach społecznościowych jedno, ale bardzo romantyczne zdjęcie z wesela Widać na nim, jak całuje się ze swoim małżonkiem. Samą fotografię podpisała:

"Niespodzianka. Cześć, mężu."

I faktycznie, udało jej się zaskoczyć swoich fanów. Pod uroczym portretem posypały się gratulacje, ale widać, że niektórzy się nie spodziewali takiego wesela:

Wyszłaś za mąż? Jeśli tak to gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 
Jaka mama szczęśliwa z tyłu...
Gratulacje, super razem wyglądacie. 

Damian Kulec, jej mąż, też pokazał zdjęcie, ale trochę bardziej oficjalne. Młoda para wychodzi na nim z kościoła. Dzięki niemu wiemy trochę lepiej, jak wyglądała suknia ślubna Kasi Grabowskiej. Przyznajemy, jest bardzo elegancka. On nieco wylewniej opisał to wydarzenie:

Najważniejszy dzień w moim życiu i najważniejsza osoba w moim życiu.
 

O samym ślubie dalej niewiele wiadomo, za to z podpisów na zdjęciach możemy być pewni, że uroczystość odbyła się w Krakowie. 

Aktorka wcześniej niezbyt wylewnie chwaliła się zdjęciami ze swoim narzeczonym. Co prawda wrzucała okazjonalne zdjęcia ze swoich wycieczek. Stąd wiemy, że zaręczyli się w USA.

Kim jest mąż Katarzyny Grabowskiej?

Mężem Katarzyny Grabowskiej jest aktor Damian Kulec. Zagrał Kubę w "Komisarzu Aleksie". Damian Kulec też często dubbinguje postaci w filmach oraz występuje w teatrze. 

Katarzyna Grabowska w "M jak miłość"

Katarzyna Grabowska jakiś czas temu zniknęła z "M jak miłość", gdzie gra w serialu Olgę. To córka Góreckiego (Wojciech Wysocki), która pracowała u Kingi (Katarzyna Cichopek). Olga przepadła po tym, jak Radek (Tomasz Włosok) złamał jej serce.

Śluby gwiazd w 2018

Lato to faktycznie czas miłości. W tym roku to już kolejny ślub sławnych osób. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Do grona nowożeńców dołączyli też Anna Kaczmarczyk i Pascal Litwin. Kto jeszcze nas zaskoczy w tym roku?


JAB