Córka Andrzeja Grabowskiego wyszła za mąż. Ślub trzymała w tajemnicy do ostatniej chwili. Są już zdjęcia sukni aktorki

Andrzej Grabowski ma nowego zięcia. Jego młodsza córka Katarzyna wzięła niedawno ślub, o czym dopiero teraz poinformowała na swoim Instagramie.

Córka Andrzeja Grabowskiego nie jest już panną. Katarzyna Grabowska nie chwaliła się wcześniej weselnymi planami, chociaż pierścionek zaręczynowy pokazała już w zeszłym roku.

Córka Andrzeja Grabowskiego wzięła ślub

Katarzyna Grabowska wyszła za mąż za Damiana Kulca. Podzieliła się z resztą świata tą ważną informacją, umieszczając w mediach społecznościowych jedno, ale bardzo romantyczne zdjęcie z wesela Widać na nim, jak całuje się ze swoim małżonkiem. Samą fotografię podpisała:

"Niespodzianka. Cześć, mężu."

I faktycznie, udało jej się zaskoczyć swoich fanów. Pod uroczym portretem posypały się gratulacje, ale widać, że niektórzy się nie spodziewali takiego wesela:

Wyszłaś za mąż? Jeśli tak to gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. 
Jaka mama szczęśliwa z tyłu...
Gratulacje, super razem wyglądacie. 

Damian Kulec, jej mąż, też pokazał zdjęcie, ale trochę bardziej oficjalne. Młoda para wychodzi na nim z kościoła. Dzięki niemu wiemy trochę lepiej, jak wyglądała suknia ślubna Kasi Grabowskiej. Przyznajemy, jest bardzo elegancka. On nieco wylewniej opisał to wydarzenie:

Najważniejszy dzień w moim życiu i najważniejsza osoba w moim życiu.

O samym ślubie dalej niewiele wiadomo, za to z podpisów na zdjęciach możemy być pewni, że uroczystość odbyła się w Krakowie. 

Aktorka wcześniej niezbyt wylewnie chwaliła się zdjęciami ze swoim narzeczonym. Co prawda wrzucała okazjonalne zdjęcia ze swoich wycieczek. Stąd wiemy, że zaręczyli się w USA.

Kim jest mąż Katarzyny Grabowskiej?

Mężem Katarzyny Grabowskiej jest aktor Damian Kulec. Zagrał Kubę w "Komisarzu Aleksie". Damian Kulec też często dubbinguje postaci w filmach oraz występuje w teatrze. 

Katarzyna Grabowska w "M jak miłość"

Katarzyna Grabowska jakiś czas temu zniknęła z "M jak miłość", gdzie gra w serialu Olgę. To córka Góreckiego (Wojciech Wysocki), która pracowała u Kingi (Katarzyna Cichopek). Olga przepadła po tym, jak Radek (Tomasz Włosok) złamał jej serce.

Śluby gwiazd w 2018

Lato to faktycznie czas miłości. W tym roku to już kolejny ślub sławnych osób. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że Dominika Gwit wyszła za mąż za Wojciecha Dunaszewskiego. Do grona nowożeńców dołączyli też Anna Kaczmarczyk i Pascal Litwin. Kto jeszcze nas zaskoczy w tym roku?


JAB

Więcej o:
Komentarze (10)
Katarzyna Grabowska, córka Andrzeja Grabowskiego wzięła ślub. ZDJĘCIA
Zaloguj się
 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 7

  Ale czy ktoś jest zainteresowany, czy córka Grabowskiego wyszła za mąż, czy też nie???.... Nie musiała tego trzymać w tajemnicy. Nikt przecież nie robił żadnych zakładów. Im to się ale wydaje.... Ja pierdzielę

 • Gość: Bajerantka

  Oceniono 5 razy 5

  Ona jest aktorką czy zagrała po prostu w M jak Milość? Gra gdzieś? Jest zawodową aktorką?
  Pytam, bo nie słyszałam nigdy o niej.
  Ślub to fajna dawka szczęścia i emocji... niech trwa, jak najdlużej. A w życiu małżeńskim jest już, nazwijmy to, różnie.

 • Gość: agnieszka

  Oceniono 2 razy 2

  dużo szczęścia! pieknie wyglądają oboje, uroczo i świeżo :)

 • Gość: ggggggggggg

  Oceniono 2 razy 2

  Nie wiem kto to , co to.........

 • Gość: ss

  Oceniono 4 razy 2

  Śluby gwiazd? Znacie definicję tego terminu? Dla was każdy z Instagrama to gwiazda. Tfu, co za czasy!

 • remislanc

  Oceniono 2 razy 0

  Ślub kościelny ! Brawo !

 • 0

  Jak dla mnie i większości Polaków to jest bardzo ważna informacja aż się herbatą poparzyłem, a to że ślub był utajniony to teraz jest w modzie, jest o czym napisać i przypomnieć nazwisko Grabowski

 • supermarjan

  0

  kiepski kiepski Wyście schudli!!!
  czamu nie ważycie nudli?
  ino ta kartofylzupa
  przez to mocie chudo doopa!

 • Gość: gosc

  Oceniono 3 razy -1

  Kula z babcia sie ozenił?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX