Pamiętacie sylwestrowy makijaż z "PnŚ"? Teraz zaprezentowano wersję na lato. Jest równie kontrowersyjna. "Nie ośmieszajcie się"

"Pytanie na Śniadanie" znowu zaskoczyło propozycją makijażu. Po make-upie sylwestrowym przyszła pora na makijaż pt. "Dziewczyna surfera". Jak wyszło?

Program "Pytanie na Śniadanie" postanowił chyba pokonać sam siebie w konkursie na najgorszy makijaż. Po zaprezentowaniu makijażu sylwestrowego, który wszyscy doskonale pamiętamy, przyszła pora na makijaż wakacyjny, pt. "Dziewczyna surfera". Jak wyszło? 

Wakacyjny makijaż z "Pytaniu na Śniadanie"

Na stronie "Pytania na Śniadanie" czytamy następujący opis makijażu:

Złoto, koral i lazur. Świeży, dziewczęcy look w kolorach słonecznego lata. Nie tylko dla kalifornijskich blondynek. Idealny na wakacyjne party, imprezę w nadmorskim kurorcie. Wielbicielki wodnych skuterów, kite’a i zabójczo przystojnych surferów nie lubią tracić dużo czasu przed lustrem. Szkoda dnia! Mamy dla nich propozycję – prosty w wykonaniu wakacyjny look. Efekt ma być taki, jakbyśmy cały dzień spędziły na plaży na zmianę kąpiąc się i opalając.

Tymczasem na twarzy modelki nie zauważyliśmy nic, co kojarzy się z wakacjami i kilkugodzinnym plażowaniem. Makijażysta potraktował powieki dziewczyny intensywnym, granatowym cieniem, na który nałożył eyeliner. Ten zestaw w połączeniu z zagęszczonymi i przedłużonymi rzęsami modelki nie prezentuje się dobrze.

Wizażysta ma jednak na to pewne wytłumaczenie:

Przede wszystkim, jak jesteś dziewczyną surfera to sporo czasu spędzasz nad oceanem i patrzysz jak surfuje twój facet, a może surfujesz razem z nim. Dlatego inspiracją jest błękit.

Ale to jeszcze nie wszystko. Na policzkach modelki pojawiły się spore ilości bronzera, a na ustach różowy błyszczyk. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Internauci znów krytykują makijaż z "PnŚ"

Na stronie "Pytania na Śniadanie" pojawiają się pierwsze komentarze internautów. Wszystko wskazuje na to, że póki co wakacyjny makijaż nie przypadł nikomu do gustu.

PNŚ, znowu to robicie. Najpierw makijaż sylwestrowy, a teraz to? Jakoś nie widzę, aby młode dziewczyny chodziły z takim makijażem po ulicy...

To chyba jakiś żart. Nie ośmieszajcie się.

Biedna ta dziewczyna. Pewnie wróciła do domu i szybko zmyła to z twarzy. Poza tym to ma być makijaż na plażę? Z tego co wiem, na plaży nie ma się makijażu. Albo taki mało widoczny.

A Wy co o tym sądzicie?

KS

Zobacz wideo
Więcej o: