Maja Sablewska pokazała swój brzuch. Wygląda niepokojąco. Fani pytają: Maja, czy ty jesz?!

Maja Sablewska pokazała zdjęcie z planu swojego programu ''SOS Sablewska od stylu''. Uwagę fanów zwrócił jej odsłonięty brzuch - ich zdaniem wygląda wręcz niezdrowo.

Maja Sablewska rusza właśnie z 2. sezonem swojego nowego programu modowego. Ludzie zaniepokoili się tym, co zobaczyli pod jej bluzką.

Maja Sablewska - ludzie się o nią martwią

Maja Sablewska uchyliła rąbka tajemnicy z planu zdjęciowego programu. Pokazała zdjęcie, na którym montuje pod ubraniem mikroport. W tym celu podwinęła koszulkę i odsłoniła swój brzuch. Bardzo płaski i umięśniony.

 

W zasadzie tak płaski, że aż wklęsły. W komentarzach odezwało się dużo zaniepokojonych osób:

SOS Maja czy ty jesz?!

Płaski? Chyba wklęśnięty z głodu

Trochę za chudo.

To kości chyba, a nie sześciopak

Ludzie chcą ją nawet dokarmiać:

Przyjeżdżaj do mnie...nakarmię

Kup sobie coś do jedzenia.

Maja Sablewska przesadza?

Niektórzy zwrócili uwagę na inne niepokojące aspekty figury Sablewskiej. Uważają, że popadła w przesadę:

Szczupła zadbana figura jest OK, zdrowe odżywianie, joga i te srele morele. No ale sorry, taki brzuch, to nie brzuch płaski, tylko zapadnięty.

Promowanie anorektycznej, androgenicznej sylwetki. Masakra

Jedna z komentujących zdjęcie fanek uważa, że Maja Sablewska w swoim programie promuje niezdrowe standardy kobiecego piękna, które wręcz szkodzą uczestniczkom jej metamorfoz.

Oglądałam ostatnio jeden odcinek i była w nim fajna, normalna i zgrabna kobieta i pomyślałam "o, powiesz jej, że jest super i czemu w siebie nie wierzy", a jednak Ty kazałaś jej popracować nad brzuchem (który moim zdaniem był płaski, nieumięśniony ale nie sadło) i tu stwierdziłam, że Twój kanon pięknego ciała kobiecego już nie pasuje do moich kryteriów. Nie każdy chce być tak chudym. I błagam, niech kobiety przestaną widzieć w chudości piękno, bo to przestaje być kobiece. Babki nie mogą wyglądać, jak mali chłopcy

A Wy jak myślicie, przesadziła?

JAB

Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.