Blue Ivy zobaczyła swoich rodziców w łóżku. Nie dziwimy się jej reakcji. Zawstydzenie to mało powiedziane

Beyonce i Jay-Z zabierają czasem swoją córkę Blue Ivy na swoje koncerty. W trakcie jednego z nich dziewczynka zobaczyła film z rodzicami w łóżku. Jej reakcja była doskonała i bardzo zrozumiała.

Beyonce i Jay Z są właśnie w trakcie OTR II Tour. Na koncertach wyświetlane są specjalne wizualizacje - jedna z nich nie przypadła do gustu Blue Ivy. Film z jej reakcją obejrzano już ponad 1,4 miliona razy.

Blue Ivy reaguje na widok swoich rodziców w łóżku

Blue Ivy była na koncercie rodziców a wizualizacja do jednej z piosenek wyświetlona na telebimie mocno ją zawstydziła. Pokazywała miłość pary - traf chciał, że w jednej ze scen widać Beyonce i Jay-Z leżących razem w łóżku. Mała dziewczynka zobaczyła swoich rodziców w sytuacji, której nie chce oglądać żadne dziecko.

Jej reakcja była doskonała:

Blue Ivy nie potrafiła ukryć zniesmaczenia, zmieszania, zawstydzenia i jak by nie patrzeć, lekkiego obrzydzenia. Rozumiemy ją doskonale - nikt nie chce oglądać mamy i taty in flagranti. I to jeszcze w miejscu publicznym!

Blue Ivy ma charakterek

Blue Ivy mimo młodego wieku już nie raz pokazała, że jest młodą damą z mocną osobowością. Pewnego razu wyrwała swojemu tacie tabliczkę w trakcie licytacji i nie dała się zatrzymać - licytowała obraz za 19 tys. dolarów jak szalona.

Trudno też nie wspominać jej zachowania na ściance podczas MTV Video Music Awards 2016. Krótkie nagranie, na którym "tłumaczyła" mamie, że chce zejść ze ścianki było absolutnym przebojem.

Wyobrażacie sobie, co będzie się działo, kiedy podrośnie?

JAB

Beyonce w zaawansowanej ciąży powiększyła usta? Są teraz ogromne. Jej komentarz nie rozwiewa wątpliwości

Więcej o: