Córka Michała Wiśniewskiego przeszła sporą metamorfozę. Przefarbowała włosy na odważny kolor

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny przefarbowała włosy na niebiesko. Jak teraz wygląda?

Michał Wiśniewski przez lata zaskakiwał nas swoimi metamorfozami. Muzyk zespołu "Ich troje" od zawsze lubił zmieniać fryzury i eksperymentować z nimi. I tak na głowie Wiśniewskiego widzieliśmy niemal wszystkie odcienie czerwieni, zieleń, czerń i brąz.

Teraz w ślady taty idzie córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny, która przefarbowała swoje piękne, długie włosy na... niebiesko! 

Metamorfoza córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny 

Córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny - Fabienne wyrosła na piękną nastolatkę. Dziewczyna ma już 15 lat i bardzo dobrze wygląda w takim niecodziennym kolorze. Fryzura jest też bardzo modna. Włosy zostały pomalowane metodą dip dye hair, która polega na tym, że kolorowe końcówki wyraźnie kontrastują z resztą włosów. 

Fabienne zdecydowała się dokonać zmiany w salonie Kajetana Góry, czyli dokładnie tam, gdzie Mandaryna zrobiła swoje doczepy.

CÓRKA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO I MANDARYNY PRZEFARBOWAŁA WŁOSY NA NIEBIESKO. ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>>>>>>>>>

Wcześniejsza metamorfoza córki Michała Wiśniewskiego i Mandaryny

To nie pierwsza metamorfoza Fabienne. Jakiś czas temu nastolatka bardzo mocno rozjaśniła włosy i była platynową blondynką. Wtedy głosy były podzielone. Jedni uważali, że właśnie takie jasne włosy idealnie pasują córce gwiazdora, inni uważali, że fryzura była zbyt odważna. 

AG

Noszą doczepy tak długo, że możecie nie pamiętać, jak wyglądają bez nich. Największy szok? Britney Spears i polska gwiazda