Mandaryna już tak nie wygląda. Zdecydowała się na nową fryzurę. "Kawał dobrej roboty. Efekt... Wow!"

Mandaryna od wielu lat była wierna swoim krótkim blond włosom. Teraz w salonie Kajetana Góry zdecydowała się je przedłużyć.

Mandaryna kilka lat temu skutecznie zerwała z wizerunkiem, który prezentowała na początku swojej drogi w show-biznesie. Obcięła swoje charakterystyczne długie włosy oraz na długi czas zniknęła z mediów. 

Artystka najwyraźniej zatęskniła za starym życiem. Po 5 latach przerwy znów chce podbić polski rynek muzyczny. Koncertuje po całej Polsce, a jej występy przyciągają tłumy fanów jej wokalnego talentu.

Jak się okazuje, z powrotem na scenę wiąże się także powrót do dawnego wyglądu. W atelier ulubionego fryzjera, Kajetana Góry, Mandaryna przedłużyła swoje blond włosy

Jakieś parę dni temu zrobiliśmy Marcie nowe włoski. Zapytałem ją czy możemy pokazać i uzyskałem zgodę. Więc cieszę się bardzo - napisał Kajetan Góra.

Jak się dowiadujemy z jego posta na Instagramie, wcześniej włosy artystki były zniszczone przez cukrzycę

Zobaczcie cukrzyca potrafi siać zniszczenie i niestety włosy także obrywają wtedy rykoszetem. Na ratunek przychodzi perukarstwo, tak perukarstwo, a nie samo fryzjerstwo. Doczepianie włosów jest elementem perukarskim. Marta od wielu lat źle się czuła w swoich włosach, stosowaliśmy różne zabiegi, ale często były chwilowe. Starała się od dłuższego czasu zapuścić włosy, ale bezskutecznie. Dlatego też zastosowałem metodę keratynową (...). Jak widzicie, z cukrzyca można żyć i są sposoby na powrót do swojego wyglądu - dodał

 

W komentarzach nie brakowało "ochów" i "achów".

O rany. "Pięknie" to tutaj stanowczo za mało.

Wspaniale! Też chcę taką przemianę.

Kawał dobrej roboty. Efekt... Wow!

Z każdym rokiem Mandaryna wygląda coraz młodziej!

A ja myślałam, że na tak krótkich włoskach nie da rady nic doczepić. Jestem pod wrażeniem, włoski wyglądają cudnie - czytamy.

A wam jak się podoba ta przemiana?

MM

Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre celebrytki zmieniły się nie do poznania

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.