Anna Świątczak została twarzą kanału religijnego, Mandaryna rzuciła karierę piosenkarki. Co robią pozostałe żony Michała Wiśniewskiego?

Anna Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego, została twarzą kanału religijnego TBN Polska. Poprowadzi talk-show "Punkt zwrotny", w którym będzie rozmawiać z tymi, których życie zmieniło się pod wpływem wiary w Boga. Świątczak to trzecia z czterech żon Michała Wiśniewskiego. Jako pierwszą poślubił Magdę Femme, wokalistkę zespołu "Ich Troje". Później wziął ślub z Martą "Mandaryną" Mandrykiewicz, tancerką i choreografką grupy. Następnie była Świątczak. Wiśniewski szczęście znalazł u boku czwartej żony, Dominiki Tajner-Idzik, którą poślubił w 2012 roku. Każda z jego byłych żon na swój sposób ułożyła sobie życie. Czym się teraz zajmują i z kim się spotykają?
Anna Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego, została twarzą kanału religijnego TBN Polska. Poprowadzi talk-show 'Punkt zwrotny', w którym będzie rozmawiać z tymi, których życie zmieniło się pod wpływem wiary w Boga. 

Świątczak to trzecia z czterech żon Michała Wiśniewskiego. Jako pierwszą poślubił Magdę Femme, wokalistkę zespołu 'Ich Troje'. Później wziął ślub z Martą 'Mandaryną' Mandrykiewicz, tancerką i choreografką grupy. Następnie była Świątczak. Wiśniewski szczęście znalazł u boku czwartej żony, Dominiki Tajner-Idzik, którą poślubił w 2012 roku. 

Każda z jego byłych żon na swój sposób ułożyła sobie życie. Czym  się teraz zajmują i z kim się spotykają? Anna Świątczak, była żona Michała Wiśniewskiego, została twarzą kanału religijnego TBN Polska. Poprowadzi talk-show 'Punkt zwrotny', w którym będzie rozmawiać z tymi, których życie zmieniło się pod wpływem wiary w Boga. Świątczak to trzecia z czterech żon Michała Wiśniewskiego. Jako pierwszą poślubił Magdę Femme, wokalistkę zespołu 'Ich Troje'. Później wziął ślub z Martą 'Mandaryną' Mandrykiewicz, tancerką i choreografką grupy. Następnie była Świątczak. Wiśniewski szczęście znalazł u boku czwartej żony, Dominiki Tajner-Idzik, którą poślubił w 2012 roku. Każda z jego byłych żon na swój sposób ułożyła sobie życie. Czym się teraz zajmują i z kim się spotykają? KAPIF.pl
Michał Wiśniewski po raz pierwszy wstąpił w związek małżeński w 1996 roku. Jego wybranką została Magda Femme, która wówczas śpiewała w 'Ich Troje'. 

Ich związek był raczej spokojny, nie mieli wspólnie dzieci. Rozwód, do którego doszło w 2001 roku, był jej decyzją. Michał Wiśniewski po raz pierwszy wstąpił w związek małżeński w 1996 roku. Jego wybranką została Magda Femme, która wówczas śpiewała w 'Ich Troje'. Ich związek był raczej spokojny, nie mieli wspólnie dzieci. Rozwód, do którego doszło w 2001 roku, był jej decyzją. KAPIF.pl
46-letnia Magda Femme ułożyła sobie życie u boku Michała Zawidzkiego, znanego pod pseudonimem artystycznym 'Syn Prezydenta'. W maju tego roku para zaręczyła się. Piosenkarka dalej zajmuje się solową karierą. 

Tutaj na zdjęciu w 2017 roku. Wygląda na swój wiek? 46-letnia Magda Femme ułożyła sobie życie u boku Michała Zawidzkiego, znanego pod pseudonimem artystycznym 'Syn Prezydenta'. W maju tego roku para zaręczyła się. Piosenkarka dalej zajmuje się solową karierą. Tutaj na zdjęciu w 2017 roku. Wygląda na swój wiek? KAPIF.pl
Drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta 'Mandaryna' Mandrykiewicz. Tancerka i choreografka zespołu 'Ich Troje' szybko zdobyła serce czerwonowłosego wokalisty. W 2002 roku wzięli ślub cywilny oraz pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Xavier. 

W 2003 roku Wiśniewski i Mandaryna wzięli wspólnie udział w reality show 'Jestem, jaki jestem'. W trakcie trwania programu, w sierpniu 2003 roku, Mandaryna urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Wtedy także małżonkowie postanowili wziąć ślub kościelny. Ale nie byle jaki! Cała Polska mogła śledzić ceremonię, która odbyła się w Szwecji. Ich ślub w igloo, który można było oczywiście zobaczyć na antenie TVN-u, stał się powodem niekończących się żartów i kpin. 

To było najgłośniejsze i najbardziej medialne małżeństwo Wiśniewskiego. Uczucie jednak się wypaliło i w 2006 podjęli decyzję o rozwodzie. Dziś byli partnerzy żyją w przyjaznych stosunkach. Drugą żoną Michała Wiśniewskiego została Marta 'Mandaryna' Mandrykiewicz. Tancerka i choreografka zespołu 'Ich Troje' szybko zdobyła serce czerwonowłosego wokalisty. W 2002 roku wzięli ślub cywilny oraz pojawiło się ich pierwsze dziecko - syn Xavier. W 2003 roku Wiśniewski i Mandaryna wzięli wspólnie udział w reality show 'Jestem, jaki jestem'. W trakcie trwania programu, w sierpniu 2003 roku, Mandaryna urodziła drugie dziecko - córeczkę Fabienne. Wtedy także małżonkowie postanowili wziąć ślub kościelny. Ale nie byle jaki! Cała Polska mogła śledzić ceremonię, która odbyła się w Szwecji. Ich ślub w igloo, który można było oczywiście zobaczyć na antenie TVN-u, stał się powodem niekończących się żartów i kpin. To było najgłośniejsze i najbardziej medialne małżeństwo Wiśniewskiego. Uczucie jednak się wypaliło i w 2006 podjęli decyzję o rozwodzie. Dziś byli partnerzy żyją w przyjaznych stosunkach. Fot. Albert Zawada / Agencja Wyborcza.pl
Mandaryna ma za sobą karierę wokalną. Pierwszy sukces jako piosenkarka odniosła w 2004 roku dzięki coverowi 'Here I Go Again' Whitesnake. Rok później zgłosiła do konkursu Sopot Festival singiel 'Ev'ry Night', gdzie po raz pierwszy zaśpiewała na żywo. Jury stwierdziło, że nie umie śpiewać, jednak pytanie 'Znacie 'Ev'ry Night'?!' do tej pory jest hitem. 

Pomimo tego, że wydała kilka płyt, w 2013 roku zakończyła karierę wokalną. Całkowicie poświęciła się prowadzeniu i rozwijaniu swoich szkół tańca. Ułożyła sobie także życie uczuciowe z Pawłem, prawnikiem. Nauczona doświadczeniem, nie afiszuje się ze swoim związkiem. 

Tu na zdjęciu w 2017 roku. Mandaryna ma za sobą karierę wokalną. Pierwszy sukces jako piosenkarka odniosła w 2004 roku dzięki coverowi 'Here I Go Again' Whitesnake. Rok później zgłosiła do konkursu Sopot Festival singiel 'Ev'ry Night', gdzie po raz pierwszy zaśpiewała na żywo. Jury stwierdziło, że nie umie śpiewać, jednak pytanie 'Znacie 'Ev'ry Night'?!' do tej pory jest hitem. Pomimo tego, że wydała kilka płyt, w 2013 roku zakończyła karierę wokalną. Całkowicie poświęciła się prowadzeniu i rozwijaniu swoich szkół tańca. Ułożyła sobie także życie uczuciowe z Pawłem, prawnikiem. Nauczona doświadczeniem, nie afiszuje się ze swoim związkiem. Tu na zdjęciu w 2017 roku. KAPIF.pl
Anna Świątczak, która zmieniła nazwisko na Wiśniewska, została żoną wokalisty 'Ich Troje' już w 2006 roku, kilka miesięcy po rozwodzie z Mandaryną. Ślub odbył się w Las Vegas. Ania ponoć była zafascynowana czerwonowłosym piosenkarzem. Na znak miłości zrobiła sobie tatuaż na lewej łydce. 

Jednak mimo wiary w wieczne uczucie, ich małżeństwo rozpadło się w 2011 roku. Para ma dwie córki, które noszą oryginalne imiona - Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

Tutaj na zdjęciu z 2008 roku byli jeszcze szczęśliwym małżeństwem. Czym teraz zajmuje się Ania? Anna Świątczak, która zmieniła nazwisko na Wiśniewska, została żoną wokalisty 'Ich Troje' już w 2006 roku, kilka miesięcy po rozwodzie z Mandaryną. Ślub odbył się w Las Vegas. Ania ponoć była zafascynowana czerwonowłosym piosenkarzem. Na znak miłości zrobiła sobie tatuaż na lewej łydce. Jednak mimo wiary w wieczne uczucie, ich małżeństwo rozpadło się w 2011 roku. Para ma dwie córki, które noszą oryginalne imiona - Etiennette Anna i Vivienne Vienna. Tutaj na zdjęciu z 2008 roku byli jeszcze szczęśliwym małżeństwem. Czym teraz zajmuje się Ania? KAPIF.pl
Rozstanie z Michałem Wiśniewskim mocno nią wstrząsnęło. Zwróciła się wtedy ku Bogu. Teraz Świątczak jest żoną byłego perkusisty 'Ich Troje', Michała Żeńcy. Wyznała, że mąż ją szanuje i w nią wierzy. Ich związek jest udany, bo oboje mają podobne wartości i oboje podporządkowują swoje życie Jezusowi. 

Jej silna wiara została doceniona i została prowadzącą programu religijnego 'Punkt zwrotny', który wyemituje kanał TBN. Jej gośćmi będą ludzie, których życie diametralnie zmieniło się dzięki odkryciu wiary w Boga. Rozstanie z Michałem Wiśniewskim mocno nią wstrząsnęło. Zwróciła się wtedy ku Bogu. Teraz Świątczak jest żoną byłego perkusisty 'Ich Troje', Michała Żeńcy. Wyznała, że mąż ją szanuje i w nią wierzy. Ich związek jest udany, bo oboje mają podobne wartości i oboje podporządkowują swoje życie Jezusowi. Jej silna wiara została doceniona i została prowadzącą programu religijnego 'Punkt zwrotny', który wyemituje kanał TBN. Jej gośćmi będą ludzie, których życie diametralnie zmieniło się dzięki odkryciu wiary w Boga. Instagram.com/ tbnpolska
Michał Wiśniewski od razu po rozstaniu z Anną Świątczak oficjalnie poddał się nowej miłości. Jego kolejną partnerką została Dominika Tajner. Zaczęli spotykać się w 2010 roku, dwa lata później wzięli ślub.

Tutaj na zdjęciu w 2010 roku. 
Michał Wiśniewski od razu po rozstaniu z Anną Świątczak oficjalnie poddał się nowej miłości. Jego kolejną partnerką została Dominika Tajner. Zaczęli spotykać się w 2010 roku, dwa lata później wzięli ślub. Tutaj na zdjęciu w 2010 roku. KAPIF.pl
Małżeństwo ma na nich pozytywny wpływ. Wiśniewska schudła, przefarbowała włosy na blond. Pojawiła się także w programie 'Agent Gwiazdy'. 

I choć nikt nie wierzył, że Wiśniewski się wreszcie ustatkuje na dłużej, to jak na razie, para jest szczęśliwa i nie przewiduje rozwodu. 

Tutaj na zdjęciu w 2016 roku. Małżeństwo ma na nich pozytywny wpływ. Wiśniewska schudła, przefarbowała włosy na blond. Pojawiła się także w programie 'Agent Gwiazdy'. I choć nikt nie wierzył, że Wiśniewski się wreszcie ustatkuje na dłużej, to jak na razie, para jest szczęśliwa i nie przewiduje rozwodu. Tutaj na zdjęciu w 2016 roku. KAPIF.pl
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.