Fabienne Wiśniewska wyrosła! Właśnie pokazała się z mamą w telewizji. Ma już 13 lat i jest piękną nastolatką

Fabienne Wiśniewska, córka Michała Wiśniewskiego i Mandaryny ma już 13 lat. Jest piękną i pełną uroku nastolatką.

Fabienne Wiśniewska jest jednym z czwórki dzieci Michała Wiśniewskiego. Matką dziewczyny jest była żona gwiazdora, Marta Wiśniewska, czyli Mandaryna. Mają jeszcze syna, Xaviera.

Fabienne ma już 13 lat i jest uroczą nastolatką. Jak teraz wygląda, mogliśmy przekonać się w programie "DD TVN", dokąd przyszła z mamą, żeby porozmawiać o uzależnieniu od telefonów.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Fabienne jest osobą niezwykle zajętą, ma mnóstwo zajęć dodatkowych, m. in. taniec, więc nie ma specjalnie czasu, żeby go tracić na zabawy telefonem czy tabletem. Zresztą, Marta Wiśniewska przyznała, że w domu panują zdrowe zasady, choć - jak dodała Fabienne - mamie zdarza się dzwonić do niej z drugiego końca domu, żeby coś zakomunikować.

 Mama korzysta z telefonu częściej, niż ja - dodała.
Tak jest... - odparła chyba nieco zmieszana Marta.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak mówi na córkę: Fabka. Skąd takie egzotyczne imię? Wyjaśniła to w trakcie jednej z poprzednich wizyt w programie.

To były czasy kiedy Ich Troje było na topie i myślę, że Michałowi było łatwiej nadać takie imiona, a potem zarejestrować je w urzędzie. On generalnie swego czasu nie miał problemu z niczym. Nie zastanawialiśmy się długo nad tymi imionami, one nam się spodobały. Xavier ma na drugie imię Michał, a Fabka ma Marta, więc gdyby im się nie podobało, mogą skorzystać z tych drugich. Natomiast lubią swoje imiona, to jest fajne, że dzieciaki nie muszą wymyślać im jakiś przezwisk, jakiś ksywek - powiedziała.

JZ