Michał Wiśniewski opowiada o dzieciach, ale nam trudno się skupić. Jego zęby chyba świecą w ciemności

Michał Wiśniewski w rozmowie z reporterką "DD TVN" opowiedział, co słychać u jego dzieci. Naszą uwagę od tego, co mówił, odwracał jednak jego śnieżnobiały uśmiech.

Michał Wiśniewski udzielił wywiadu "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedział o swoich dzieciach. Ciekawy temat? Jak najbardziej, bo to naprawdę zdolne dzieciaki. Tylko ich tata przesadził chyba z... wybielaniem zębów. Naprawdę trudno oderwać wzrok od jego uśmiechu rodem z reklamy pasty do zębów.

Ale wracając do tematu wywiadu: dzieci Michała Wiśniewskiego rosną jak na drożdżach i każde z nich staje się coraz bardziej samodzielne. Lider "Ich Troje" wyznał, że jego córki Vivienne i Etienne garną się na scenę. Pierwsze kroki jako piosenkarki stawiają pod okiem taty. Śpiewały już na  koncercie z okazji 20-lecia zespołu oraz na zakończenie trasy koncertowej grupy. To nie do końca podoba się rodzicom dziewczynek.

Nie ciągniemy ich nigdzie. Radzimy, aby zaprzestały wychodzić na scenę, bo to się nie opłaca - mówił Michał Wiśniewski w rozmowie z "DD TVN".

Wiśniewski na scenę wyciągnąłby natomiast Fabienne, której pasją jest taniec. Córka lidera "Ich Troje" nie chce jednak tańczyć do kompozycji ojca.

Fabka powiedziała, że jeżeli tata napisze jakiś hip hop czy dance, to zatańczy. A tatuś mówi: "flaga, pochodnia", a ona: "jak ja mam do tego zatańczyć?! - mówił dalej Wiśniewski w tej samej rozmowie.

Dzieci Wiśniewskiego mają na swoim koncie także sukcesy naukowe. Etienne przeskoczyła klasę - teraz zamiast do czwartej chodzi do piątej. Syn wokalisty natomiast zaczął już pierwszą pracę i został stażystą w "Przeglądzie Sportowym". To, co jednak najbardziej napawa dumą rodziców to relacja, jaką dzieci Michała Wiśniewskiego zbudowały między sobą.

Cała piąteczka utrzymuje ze sobą kontakt, wspierają się. Jak się widują, to trzymają sztamę. I myślę, że czasami to już jeżdżą do taty, aby się z nimi spotkać niż faktycznie z tatą. Ale to też jest fajne - mówiła Anna Świątczak w rozmowie z "DD TVN".

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci: Xaviera (ur. 2002 r.), Fabienne (ur. 2003 r.), Etiennette (ur. 2006 r.) i Vivienne (ur. 2008 r.). Po ślubie z Dominiką Tajner zaczął też wychowywać Maksymiliana - syna swojej obecnej żony z pierwszego małżeństwa.

ZI