Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan w takiej samej sukience! Zrobiły nawet podobne zdjęcia. Która była pierwsza?

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan pokazały się w takiej samej sukience. Jednakowa kreacja to nie wszystko. Gwiazdy pochwaliły się niemalże identycznymi zdjęciami w różowej stylizacji. Na ujęciach towarzyszą im mężowie.

Do tej pory to Małgorzata Rozenek-Majdan posądzana była o kopiowanie stylu Dody. Po wyjściu za Radosława, byłego męża Doroty Rabczewskiej, prowadząca "Projekt Lady" przeszła metamorfozę. Z trochę nudnej Perfekcyjnej Pani Domu zamieniła się w seksowną i budząca sporo emocji celebrytkę. Taką postacią od zawsze była Doda. Temat ucichł, a teraz role odwróciły się.

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan w tych samych sukienkach

W połowie czerwca na Instagramie Dody pojawiły się zdjęcia w różowej kreacji marki Niumi Clothes. Komentujący nową sesję wokalistki szybko zauważyli, że pod koniec maja prawie identycznym lookiem pochwaliła się Małgorzata Rozenek-Majdan. Obie stylizacje różniły tylko dobrane do nich dodatki i buty.

Pojedynek "kto pierwszy" wygrywa zatem Małgorzata, chociaż fani Doroty są przekonani, że to ich idolka w marszczonej sukience wygląda lepiej.

W tej sukience wyglądasz lepiej niż Rozenkowa - podsumowuje krótko jeden z obserwatorów.

Aż tak nie śledzę pani Rozenek-Majdan, bo mnie zablokowała, ale niejedna jej stylizacja była bardziej w stylu Dody niż jej. Takie mam odczucie - czytamy w dyskusji na profilu piosenkarki. 

 

Co więcej, gwiazdy nie tylko założyły ten sam model sukienki. Panie pochwaliły się niemalże jednakowymi zdjęciami w różowych odsłonach. Na ujęciach towarzyszą im mężowie - kolejno Emil i Radek.

 

Doda i Małgorzata Rozenek Majdan - walka o stylistę

Wiosną tego roku media rozdmuchały rzekomy spór o stylistę między Dodą a Małgorzatą Rozenek-Majdan. Na propozycję współpracy ze strony wokalistki miał odpisać, że jego klientki zabroniły mu takich zleceń. W krążących po sieci SMS-ach pada imię i pierwsza litera nazwiska aktualnej żony Radosława Majdana.

Gdzie jest tam moja wypowiedź? Wyluzujcie kochani, za bardzo się spinacie. To prywatna korespondencja sprzed dwóch lat, która upubliczniona została dzisiaj - odniosła się wówczas do całej sytuacji Rozenek.

Doda wściekła na obsługę hotelu. Oskarża dyrektora, że zadzwonił po paparazzi

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.