Majdan trafił do szpitala. "Czekam na diagnozę". Fanka oburzona zdjęciem z karetki. W obronie stanęła "Perfekcyjna": Spadaj stąd

Radosław Majdan trafił do szpitala. Pokazał zdjęcie z karetki, a to oburzyło internautkę. "Perfekcyjna" stanęła w obronie męża.

Radosław Majdan doznał kontuzji podczas meczu. Uraz jest na tyle poważny, że piłkarz został przewieziony karetką do szpitala. O przykrym fakcie poinformował swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

Radosław Majdan trafił do szpitala

W drodze do szpitala. Czekam na diagnozę - napisał.

Jedna z internautek uznała, że zachowanie Majdana jest żenujące.

Dzięki Bogu, że nie zapomniałeś na Instagramie poinformować, że do szpitala jedziesz. Żenada - napisała.

Fani jednak stanęli w obronie sportowca. Wśród obrońców znalazła się też żona piłkarza, Małgorzata Rozenek-Majdan, która odpisała obserwatorce.

Spadaj stąd - krótko ją zripostowała.

Do jej słów dołączyli się także inni internauci, którzy poparli Rozenek-Majdan i życzyli zdrowia piłkarzowi. Obserwatorka najwidoczniej się przestraszyła, bo jej komentarz zniknął spod zdjęcia. Nam udało się zrobić screena jej wiadomości.

Dzięki Bogu, że napisałaś ten beznadziejny komentarz. Po co tu jesteś, jak Ci coś nie pasuje? Radosław, zdrowia!

Kobieto, puknij się w głowę!

Po co te złośliwości? Trochę empatii, luzuj szelki! Radosław dużo, dużo zdrówka!

komentarze pod zdjęciem Majdanakomentarze pod zdjęciem Majdana Instagram/r_majdan

"Perfekcyjna" udostępniła również zdjęcie ukochanego na swoim profilu i wyznała, że jest smutna, że nie może być przy nim w tym niemiłym momencie.

Moja biedna Pysiula w drodze do szpitala. Czeka na diagnozę. A mówią, że sport to zdrowie. I jeszcze nie mogę z nim być - poinformowała.

Mamy nadzieję, że Majdanowi nie stało się nic poważnego i bardzo szybko wróci do zdrowia.

MT

Więcej o: