To już pewne. Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska rozstali się. "Nasze drogi rozeszły się już dawno"

Jarosław Bieniuk nie jest już z Martyną Gliwińską. Potwierdziła to w rozmowie z tabloidem.

Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska ostatecznie się rozstali. To nie jest pierwsze rozstanie, ale tym razem jednak rozeszli się na dobre.

Bieniuk i Gliwińska rozstali się. Jakie są powody?

O tym, że para ponownie się rozstała mówiło się już od jakiegoś czasu. Zdjęcie z urodzin piłkarza tylko podgrzało plotki. Teraz już nie ma wątpliwości. Gliwińska w rozmowie z "Super Expressem" powiedziała, dlaczego nie są już razem.

Tak naprawdę nasze drogi rozeszły się już dawno. Jarosław nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner. Szczegóły pragnę zostawić dla siebie z czystego szacunku do naszej relacji i dla dzieci - zdradziła.

Powroty i rozstania Bieniuka i Gliwińskiej

O związku Bieniuka i Gliwińskiej dowiedzieliśmy się w wakacje 2016 roku. Szybko pojawiły się informacje, że jednak nie są razem. Zaskakująca zatem była informacja, że planują się pobrać. Ze ślubu nic nie wyszło, ale ich miłość nadal kwitła. Aż do października 2017 roku. Wtedy znów pojawiły się informacje, że się rozstali. Powodem miał być brak czasu spowodowany sprawami zawodowymi. Kobiecie ciężko było pogodzić się z rozstaniem, o czym informowała na Instagramie dodając znaczące wpisy. Kilka miesięcy później mówiło się, że jednak znów są razem. Dopiero ich wspólne zdjęcia to potwierdziły.

Patrząc na ich rozstania i powroty myślicie, że z biegiem czasu znów się zejdą?

MT

Więcej o: