Kożuchowska zagra u Vegi! "Jej bohaterka to twarda babka, która potrafi rzucić mięsem"

Małgorzata Kożuchowska zagra w najnowszym filmie Patryka Vegi o seryjnym mordercy. Wcieli się w postać policjantki. Czyżby miała dość swojego nieskazitelnego i grzecznego wizerunku?

Małgorzata Kożuchowska od roku planowała miesięczną podróż do Japonii, gdzie miała świętować z mężem, Bartkiem Wróblewskim, 10. rocznicę ślubu. Aktorka zrezygnowała jednak z tych planów, gdyż w czerwcu ruszają zdjęcia do filmu Patryka Vegi, w którym zagra.

Tym razem Vega przedstawi historię seryjnego mordercy. Kożuchowska wcieli się w rolę policjantki.

Małgosia wcieli się w ostrą policjantkę. Jej bohaterka to twarda i bezwzględna babka, która potrafi "rzucić mięsem" - ujawnia w rozmowie z "Fleszem" osoba z ekipy filmu. 

Kożuchowska po wielu latach grania ról niebudzących kontrowersji ma w końcu szansę pokazać się widzom z zupełnie innej strony. To jednak nie pierwszy raz, kiedy zagra policjantkę. W rolę mundurowej wcielała się  w serialu TVP2 "Nowa".

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska Screen z serialu 'Nowa'

Vega o Kożuchowskiej

Informacje o tym, że Patryk Vega z chęcią zatrudniłby Małgorzatę Kożuchowską w swoim kolejnym filmie, pojawiły się już w zeszłym roku. W rozmowie z "Galą" zapewniał, że w grę wchodziła jedynie rola, która pokazałaby ją od kompletnie innej strony. Aktorka już jakiś czas temu wyznała, że chciałaby zaryzykować i wystąpić u Vegi. Jak widać, udało się im dogadać.

Jak myślicie, czy Kożuchowska odnajdzie się w nowej roli?

AW