Adrian Makar 4 lata temu wygrał "Mam talent!". Zmienił się nie do poznania! Nadal jego pasją jest muzyka?

Adrian Makar 4 lata temu wygrał "Mam talent!". Czy nadal związany jest z muzyką? Opowiedział o tym w studiu TVN.

Adrian Makar dał się poznać 4 lata temu, kiedy wziął udział w 7. edycji programu "Mam talent!". Miał wtedy 15 lat i mieszkał w Domu Dziecka w Dubience. W sezonie szkolnym Makar uczył się w Ośrodku Wychowawczym w Warszawie. To właśnie wychowawcy z ośrodka odkryli jego muzyczny talent, a on znalazł się w show TVN-u.

Nastolatka i jego występy pokochały setki Polaków. Głosami widzów wygrał program i otrzymał czek na 300 tysięcy złotych. Odbierając nagrodę wyznał, że chciałby przeznaczyć te pieniądze na wydanie płyty.

- Moim marzeniem jest nagrać płytę. Na pewno pomogę mojej siostrze Natalii. Pójdę do szkoły muzycznej - będę spełniał marzenia, których kiedyś nie mogłem spełnić po prostu - powiedział w "DD TVN".

Teraz ponownie pojawił się w programie śniadaniowym i opowiedział, czym obecnie się zajmuje. Już na pierwszy rzut oka można zauważyć, że chłopak przez 4 lata zmienił się nie do poznania!

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Makar obecnie chodzi do szkoły wojskowej. Po jej zakończeniu planuje iść na studia medyczno-wojskowe do Łodzi. Zaznacza jednak, że nigdy nie zamierza rozstać się z muzyką. W "DD TVN" zaprezentował swój utwór "Where I belong".

Poznalibyście go?

MT