Ślub Mikołaja z "Rolnika..." już niedługo. Znamy szczegóły. To będzie nietypowa uroczystość

Mikołaj z "Rolnika..." już niedługo bierze ślub. Tygodnik "Na żywo" zdradził szczegóły nadchodzącej uroczystości.

Mikołaj Korol był najstarszym uczestnikiem 4. edycji "Rolnik szuka żony". Zdobył sympatię widzów, ale przygodę w programie skończył jako kawaler. Jednak po powrocie do domu zakochał się w swojej sąsiadce, 32 lata młodszej Marcie, z którą planuje ślub. Tygodnik "Na żywo" właśnie zdradził szczegóły nadchodzącej uroczystości.

Okazuje się, że para pobierze się w obrządku prawosławnym.

Pan młody i jego ukochana są prawosławni, więc pobiorą się w przepięknej cerkwi Zmartwychwstania Pańskiego w Siemiatyczach. Nowożeńcy stają przed ołtarzem z zapalonymi świecami połączonymi wstęgą. Świadkowie trzymają nad ich głowami korony i wraz z nimi trzykrotnie okrążają ołtarz. Niosą też za sobą kawałek białego płótna, aby "wyciągnąć" jak najwięcej niezamężnych pań ze stanu panieństwa - czytamy w "Na żywo".

Ślub ma się odbyć w sierpniu lub wrześniu, a na gości czeka mnóstwo atrakcji m.in. degustacja win produkowanych przez Mikołaja. Według tygodnika zaproszenie dostała już prowadząca program TVP Marta Manowska.

Jeśli chodzi o suknię panny młodej to zostanie ona wybrana na oczach widzów. Narzeczona Mikołaja pojawi się w programie Izabeli Janachowskiej, "W czym do ślubu?" na TVN Style.

Trzymacie kciuki za tę parę?

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.