Heidi Klum ma nowego chłopaka. Jest od niej 16 lat młodszy i był kochany przez miliony nastolatek. Na pewno go kojarzycie!

Heidi Klum ma nowego chłopaka. Jest nim Tom Kaulitz, gitarzysta zespołu Tokio Hotel, za którym kilkanaście lat temu szalały nastolatki w całej Europie.

Heidi Klum na nowo układa sobie życie uczuciowe. Po zeszłorocznym rozstaniu z Vito Schnabelem, supermodelka znalazła nowego partnera. Jest nim 16 lat młodszy od niej Tom Kaulitz

Nazwisko brzmi znajomo, prawda? Nic dziwnego, w końcu Tom oraz jego brat bliźniak, Bill Kaulitz, są gwiazdami niemieckiego zespołu Tokio Hotel, który w latach 2000. podbijał listy przebojów takimi hitami jak "Durch den Monsun" czy "Schrei". Tom miał wtedy dredy i grał na gitarze, a jego brat z charakterystyczną emo-grzywką śpiewał.

 

Heidi i jej nowy ukochany byli pierwszy raz widziani razem 14 marca, kiedy opuszczali restaurację Delilah w West Hollywood.

>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<

W zeszłą niedzielę paparazzi przyłapali ich na czułościach, podczas przerwy w nagraniach amerykańskiego "Mam talent", w którym Heidi jest jurorką.

 

 Pięknej parze życzymy dużo szczęścia!

OG

Więcej o: